3 استراتژی برای اینکه ثروتمند شوید و پول پارو کنید

1

3 استراتژی برای اینکه
ثروتمند شوید و پول پارو کنید

 

در دوره های مختلف تاریخ؛
هیچ دورانی به اندازه قرن 21-م، چنین فرصت های فراوانی برای تولید ثروت و کسب موفقیت های مالی وجود نداشته است.
بله؛ درست خواندید. شما در حال زندگی (به عقیده ی آلفرد آدلر) در دوران طلایی کسب ثروت هستید. فرصت هایی که امروزه در اختیار انسان برای کسب ثروت قرار داده شده قبلا چنین آسان و در دسترس نبود.

در هیچ دورانی انسان ها چنین راحت با هرکسی ،در هرکجای دنیا ارتباط برقرار نکرده اند. در هیچ دورانی، مردم چنین راحت و کامل از زندگی همدیگر به لطف شبکه های اجتماعی باخبر نبوده اند. در هیچ دورانی، چنین راحت، مرزها کم اهمیت نبود و چیزی به نام اینترنت وجود نداشت تا انواع اطلاعات مورد نیاز برای هرکاری را بتوان از آن دریافت کرد. شما در یکی از بهترین دوران در طول تاریخ بشر در حال زندگی کردن هستید، چرا نهایت استفاده را از آن نبرید؟

امروزه دیگر بهانه های قدیم مانند، سرمایه، پارتی، دانش و … منسوخ شده و اثبات  آن رشد بی سابقه کارآفرینی هم در ایران و هم در جهان است. زمانی که کارآفرینی از سن 12 سالگی و تنها با یک پروفایل شبکه ی اجتماعی شروع میشود، چرا شما از این امکانات تولید ثروت نکنید؟

تعاریف کار و کارآفرینی و ثروت، در قرن 21-م دستخوش تغییر اساسی شده، برای مثال، در قرن 20-م تعریف شخص بیسواد : فردی که خواندن و نوشتن بلد نیست بود اما در قرن 21-م (به عقیده الوین تافلر) بیسواد کسی است، که نمیتواند آموخته قبلی اش را فراموش کند و چیزهای جدید یاد بگیرد.

مثال دیگر تغییرات قرن 21م در مشاغل و راه های کسب ثروت است.
شما دیگر در قرن حاضر با راه اندازی یک فروشگاه نمیتوانید ثروتمند شوید. شاید به میزان مشخصی از سرمایه تان پولدار شوید، اما هرگز نمیتوانید مانند کارآفرینان ثروتمند چند دهه قبل باشید چرا؟ زیرا عمر این مشاغل پایان یافته شاهد ظهور مشاغل جدید در حوزه های اینترنت و کارآفرینی های نوین بر پایه مزیت هستیم.

در این مقاله شما چند استراتژی برتر، مختص قرن 21-م برای تولید ثروت و بدست آوردن موفقیت مالی را میخوانید. این استراتژی ها به شما کمک میکنند دید شما نسبت به ثروت و کار و پول دستخوش تغییر شود و راحت تر و با زحمت کمتر بتوانید در این دوران طلایی ثروت اندوزی ،تولید ثروت کنید و به اهداف مالی تان دست پیدا کنید.

 

برترین استراتژی های تولید ثروت
و موفقیت مالی در قرن 21م (ثروتمند شوید و پول پارو کنید) :

 

استراتژی شماره 1 : عقاب باشید.
عقاب چند خصوصیت بارز دارد. چشمان تیزی دارد و شکار را از ارتفاع زیاد تشخصی میدهد و مهم تر از همه، هنگام باران، به جای پیدا کردن سرپنا، بالاتر از ابرها به پرواز خود ادامه میدهد. شما نیز برای تولید ثروت و کسب موفقیت های مالی در عصر حاضر، باید مانند عقاب عمل کنید.

تغییر، با سرعت کاملا بی سابقه ای درحال گذار است، شما نمیتواند در برابر آن مقاومت کنید و بخواهید با آن بجنگید.بلکه باید آنرا بپذیرید و از آن استفاده کنید. هر تغییری، در خود یک فرصت برای پیشرفت و یک چالش برای افزایش سطح آگاهی مان در بر دارد.

در عصر حاضر، مدیران موفق افرادی نیستند که میتوانند دیگران را مدیریت کنند، بلکه افرادی هستند که میتوانند تغییرات را با کارمندانشان وفق دهند و در واقع تغییرات را مدیریت کنند. شما نیز هر تغییری را با آغوش باز بپذیرید، از آن استفاده کنید و هرگز به عقب برنگردید.

یکی از مهم ترین قوانین دنیا، قانون علت و معلول است.


مشاهده کامل این محتوا فقط برای اعضای ویژه پروژه سوخت جت امکانپذیر است

اعضای ویژه چه مزایای فوق العاده ای دریافت میکنند؟
اشتراک ویژه تان را در 5 ثانیه تهیه یا تمدید کنید

 

مقالات قبلی که منتشر شدند : مقالات بیشتر از این نویسنده

1 دیدگاه جالب

  1. Mohammad123 می گوید

    مرسی عالی بود

دیدگاه تان را ارسال کنید