15 سوال فوق العاده مهم رابرت کیوساکی که هر جمعه باید از خودتان بپرسید

2

جمعه روز استراحت مطلق نیست.
جمعه روز استراحت فیزیکی است، اما از نظر ذهنی، برای افراد موفق یکی از مهم ترین روزهای هفته به حساب می آید…
بعضی هفته های کاری در زندگی وجود دارد که، شما فوق العاده مثبت و موثر عمل میکنید. هرکاری را به وقتش انجام میدهید، تماس های مفید برقرار میکنید و راندمان کاریتان کاملا مثبت است.

و از طرف دیگر؛ بعضی هفته ها کاملا راکد، بی نتیجه و خسته کننده سپری میشوند. البته طبیعی است، این نظم طبیعی انسان است تا تعادل را در زندگی برقرار کند اما افراد موفق (ورزشکاران، مدیران، کارآفرینان، فروشندگان، دانشجویان و متخصصان جوان …) نمیتوانند و نباید هفته های بی نتیجه زیادی داشته باشند، آنها هدفی دارند که باید بدستش بیاورند – به هر قیمتی شده.

افراد حرفه ای، راهکاری را کشف کرده اند که میتوانند تعداد هفته های راکد و بی نتیجه را در سال، به حداقل برسانند و در عوض تعداد هفته های عالی و نتیجه بخش را به حداکثر برسانند.

افراد حرفه ای، مانند ورزشکاران حرفه ای، مدیران، کارآفرینان؛ در انتهای هفته کاری شان، ساعاتی را وقف تحلیل، بررسی و نتیجه گیری از فعالیت هایی که در طول هفته انجام داده اند میکنند؛ چه کارهای مثبتی انجام دادند، کدام کارهایشان بی نتیجه بود، چه کارهایی را باید انجام دهند و …

رابرت کیوساکی (Robert Kiyosaki)  نویسنده کتاب پرفروش پدر پولدار، پدر فقیر؛ 15 سوال مهم برای افراد حرفه ای طرح کرده که به عقیده خودش باید هر جمعه (انتهای هفته کاری) از خودشان بپرسند تا هفته کاری شان را تحلیل کنند تا بتوانند تشخصی دهند آیا در مسیر صحیحی حرکت میکنند یا خیر.

 

رابرت کیوساکی

 

رابرت کیوساکی، به مدت بیش از یک دهه است که با سری کتاب های پرفروش پدر پولدار، سعی کرد مسیر موفقیت شغلی و ثروتمند شدن را به علاقه مندان به این حوزه آموزش دهد. رابرت کیوساکی به همین منظور، 15 سوال طراحی کرده که قرار است با پرسیدن آنها از خودتان، نقاط قوت و ضعف تان، نقاط اوج هیجان و خسته کنندگی کاری و … را در طول هفته ای که پشت سر گذاشتید را کشف کنید و آنها را تحلیل کنید.

شما با پاسخ دادن به این 15 پرسش فوق العاده مهم رابرت کیوساکی در هر جمعه، میتوانید راندمان و عملکردتان را برای هفته بعد تا 50% افزایش دهید زیرا شفاف تر و با آگاهی بیشتر پیش خواهید رفت.

مهم نیست هفته تان خوب بوده یا بد، فقط 15 دقیقه از روز جمعه تان را به این 15 سوال اختصاص دهید و عملکرد واقعی و تحلیل دقیقی از هفته تان داشته باشید :

 

15 سوال فوق العاده مهم رابرت کیوساکی
که هر جمعه باید از خودتان بپرسید :


مشاهده کامل این محتوا فقط برای اعضای ویژه پروژه سوخت جت امکانپذیر است

اعضای ویژه چه مزایای فوق العاده ای دریافت میکنند؟
اشتراک ویژه تان را در 5 ثانیه تهیه یا تمدید کنید

 

مقالات قبلی که منتشر شدند : مقالات بیشتر از این نویسنده

2 نفر دیدگاه شان را با ما در میان گذاشتید، نفر بعدی شما هستید :

  1. mrmortezazarei می گوید

    برای احترام به مخاطبان و حق اشتراک افراد لطفا مطالب قبلی رو دوباره پست نکنید. چند روز است تماما این کار را انجام میدهید

    1. Admin می گوید

      تمامی مطالبی که ریپست میشوند مطالب پربازدید آرشیو است و اکثر کاربرانی که جدیدا به جمع ما پیوستند مطالب پیشین را هنوز نخوانده اند، به همین دلیل مطالب محبوب را مجددا بر روی وبسایت قرار میدهیم، با تشکر از حسن توجه شما بزرگوار.

دیدگاه تان را ارسال کنید