رموز پیشرفت و درآمد بیشتر

0

رموز پیشرفت و درآمد بیشتر

 

پیشرفت مداوم قانون زندگی است؛
و کسی که همیشه به دنبال حفظ عقاید خود است تا پایدار و استوار به نظر برسند، خود را در جایگاه غلطی قرار داده است...

  • آیا می خواهید بدانید چگونه می توانید در کار خود پیشرفت کنید و قدم های بزرگی کسب کنید؟
  • آیا میدانید به چه ابزاری برای پیشرفت احتیاج دارید؟

با ما همراه باشید تا راهنمای قدم به قدم پیشرفت کاری شما را در پیش رویتان بگزاریم.

قدم اول

اولین قدم برای کسب موفقیت این است که در ذهن تان تصویری ایجاد کنید که بیانگر موفقیت شغلی تان باشد.اعتماد به نفس داشته باشید و از شکست نترسید و قدم اول را بردارید.

تحصیلات

یکی دیگر از رموزی که میتوانید موفق شوید تحصیلات است.اگر امکانش را دارید و تا جایی که برایتان امکان دارد تحصیل کنید و آن را ادامه دهید این کار موجب می شود تا در کاری که میخواهید شروع کنید به صورت تخصصی وارد شوید. این مطلب را بخوانید

تبلیغات

بـرای داشـتن کاری موفق باید استعداد، طرز برخـورد، و اهـداف مختلف در نظر گرفته شود.یکی از ابزارهایی که شما را به موفقیت نزدیک میکند تبلیغات است.بیشتر افراد معمولا از مقوله تبلیغات چشم پوشی می کنند، در حالیکه این مــورد بخصوص خود یکی از عوامل مهم به موفقیت رساندن بسیاری از بزرگان در امر تجارت می باشد.اگر میخواهید تبلیغ کنید این کار را به کسی بسپارید که در آن تخصص داشته باشد وگرنه پول خود را دور ریخته اید و تبلیغ شما تاثیرگذار نخواهد بود. این مطلب را حتما بخوانید و تاریخچه کوتاه و تصویری تبلیغات را هم از اینجا بخوانید

اعتماد به نفس

برای رسیدن بـه موفقیت باید خود را با وسایلی مجهز کنید که به شما اعتماد به نفس بدهد حتی اگر یک خودکار شیک باشد.این کار به جز اینکه به شما اعتماد به نفس می دهد کمک میکند تا بتوانید بازده کاری خود را بالا ببرید و فرد کارآمدی جلوه کنید. طور کلی آنهایی که اعتماد به نفس کمتری دارند برای اینکه در مورد خودشان احساس خوبی داشته باشند به تایید دیگران وابسته هستند.آنها اغلب از ریسک کردن اجتناب میکنند به خاطر اینکه از شکست میترسند و معمولا انتظار موفق شدن ندارند. این مطلب را حتما بخوانید

به خود احترام بگذارید

لباس شیک بپوشید و همواره با ظاهری آراسته در محل کسب و کار خود ظاهر شوید با اینکار هم اعتماد به نفس خود را افزایش می دهد و هم دیگران به شما احترام خواهند گذاشت.

احترام به مشتری

به مشتریان خود احترام بگزارید و همواره سعی کنید تا بتوانید آنها را نگه دارید زیرا آنها هستند که سرمایه شما را می سازند.با آنها عادلانه رفتار کنید در غیر این صورت خيلي زود شناخته خواهید شد و سرمایه تان نیز از دست می رود.

شرط اصلی : پشتکار

پشتکار داشته باشید.‌‌ اگر به افراد موفق بنگرید، می بینید که آن ها لزوماً بهتر، باهوش تر، سریع تر و قوی تر از دیگران نبوده اند، ‌بلکه پشتکار بیشتری داشته اند.تلاش کنید تا بتوانید به نتیجه دلخواه خود برسید برای این کار تا مي‌توانيد روی کارهای جدید تمرين كنيد. يادگيري و تمرين مداوم،ذهن را تغيير مي‌دهد.آموزش‌هاي منظم و طبق برنامه زمان‌بندي شده باعث تغيير ساختار ذهني فرد مي‌شود.

سریع باشید!

روش‌هاي سريع ياد گرفتن را بياموزيد. يكي از مهم‌ترين مهارت‌هاي قرن بيست و يكم توانائي يادگيري سريع است؛ پس آن را در خود پرورش دهيد. ياد بگيريد كه به سرعت به ايده‌هاي خود شكل دهيد. شيوه عملكرد مغز خود را پيدا كنيد تا بتوانيد آن را بهتر به كار گيريد. بعضي اشخاص پس از مدتي كار فكري نياز به استراحتي كوتاه ‌مدت و نوشيدن چاي يا قهوه دارند تا بتوانند دوباره به كار ادامه دهند.

تنبلی را کنار بگزارید

بین کارهای خود وقفه نیندازید این کار موجب می شود تا از کار دلسرد شده و تعطیلی ها و وقفه های زیاد کاری داشته باشید و در نتیجه مشتریان خود را از دست خواهید داد.

اهداف کوتاه مدت و بلند مدت

برای کار خود خط مشی قرار دهید و اهداف خود را به 2 بخش کوتاه مدت و بلند مدت تقسیم کنید و برای درک بهتر گام‌های بعدی تلاش کنید و برنامه‌ای برای رسیدن از جایی که در آن هستید به جایی که می‌خواهید برسید، بریزید.

افراط نکنید

مرحله بعدی تخمین وضعیت کسب و کار و درآمدتان است.درست است که برای بازاریابی باید تبلیغات کنید و همواره طرحی نو برای بازاریابی در نظر داشته باشید اما این را بدانید که این کار خرج دارد و باید مراقب باشید تا خرج هایتان بیشتر از درآمدتان نباشد تا در قرض قرار بگیرید و به جای سوددهی ضرر بدهید.

در همین زمینه، مطالب تخصصی زیر را بخوانید :

  • میخواهید درآمد تان را 10 برابر کنید؟ چرا از نظریه نسبیت انیشتین استفاده نمیکنید؟ از اینجا بخوانید
  • بدنبال ایده های پولساز در صنعت غذا هستید؟ این 10 ایده را اگر در ایران اجرا کنید میلیاردر خواهید شد – اینجا کلیک کنید
  • اگر میخواهید ثروتمند شوید، این 8 کار را با پول تان انجام ندهید – این مطلب را بخوانید

دیدگاه تان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**