دانلود فایل صوتی – چطور یک زندگی خوب داشته باشیم؟ (از دکتر رابرت والدینگر)

فایل صوتی چطور یک زندگی خوب داشته باشیم از دکتر والدینگر
فایل صوتی چطور یک زندگی خوب داشته باشیم از دکتر والدینگر

 

به نظر شما برای داشتن یک زندگی خوب چه کارهایی باید انجام داد؟
و یا اینطور فکر کنید : اگر بخواهیم مطمئن شویم در آینده، یک زندگی خوب و خوشبخت داشته باشیم، بر روی چه چیزهایی باید از امروز وقت، پول و انرژی مان را سرمایه گذاری کنیم؟

این ها سوالاتی بودند که تیم تحقیقاتی روانشناسی کلینیک دانشگاه هاروارد با مدیریت دکتر رابرت والدینگر برای یافتن پاسخ آن به مدت 75  سال است که تحقیقاتش را انجام داده و … هنوز انجام میدهد.

دکتر رابرت والدینگر
دکتر رابرت والدینگر

دکتر والدینگر، به همراه تیم اش افراد مختلف از قشر های مختلف جامعه را انتخاب و از کودکی بر روی آنها تحقیق میکند، زندگی آنها را ثبت میکند، خون آنها را آنالیز میکنند و حتی از مغز آنها اسکن میگیرند با خانواده و دوستان آنها صحبت میکنند…
بعضی از این افراد در بزرگسالی موفق، بعضی دیگر شکست خوردند، بعضی ورزشکار و تنومند و بعضی دیگر معتاد، حتی یکی از افرادی که تیم دکتر والدینگر بر روی تحقیقات انجام داده است رئیس جمهور آمریکا شد.

در این فایل صوتی، شما از زبان دکتر والدینگر، نه صرفا آمار و ارقام، بلکه تجربه زندگی بیش از 500 نفر را خواهید شنید که چطور ممکن است یک زندگی خوب داشته باشید و در زندگی خوشبخت شوید؟

جالب اینجاست، آنچه دکتر والدینگر متوجه اش شد؛ برای داشتن یک زندگی خوب پول و شهرت چیزهایی نیستند که لازم دارید… پس چه چیزی مهم است؟ این فایل صوتی مهم را از دست ندید…

 

قسمتی از این فایل صوتی را میتوانید در ادامه گوش کنید…

لینک دانلود نسخه کامل در ادامه …


مشاهده کامل این محتوا فقط برای اعضای ویژه پروژه سوخت جت امکانپذیر است

اعضای ویژه چه مزایای فوق العاده ای دریافت میکنند؟
اشتراک ویژه تان را در 5 ثانیه تهیه یا تمدید کنید