12 راه برای متحول کردن زندگی تان در 12 ماه (یا کمتر) | قسمت چهارم

3

12 راه برای متحول کردن زندگی تان در 12 ماه (یا کمتر) | قسمت سوم

مسیر موفقیت به ندرت صاف و قابل پیش بینی است. هر کسی در هرکجای دنیا و در هر زمانی که به موفقیت دست پیدا کرده؛ اگر درباره راه موفقیتش از او بپرسید حتما این جمله را خواهید شنید : “آسون نبود؛ اما…”

سد راه, سرعت گیر و بن بست هایی که باعث میشوند کل مسیر و انرژی که گذاشتید تا آن نقطه آمدید را برگردید, تصمیم های اشتباه و بلاخره شکست (یا همان تجربه(!) ) همان چیزهایی هستند که اجازه نمیدهند ما یک سفر راحت و امن به سوی موفقیت داشته باشیم.

اکثر مردمی که به موفقیت دست پیدا کردند و امروز الگوی هزاران نفر هستند آنها هم این تجربیات را داشته اند. آنها هم مسیرهای اشتباه زیادی رفتند, تصمیم های اشتباهی گرفتند که باعث شده تمام زمان و انرژی و پولشان تلف شود… اما ادامه دادند. این افراد معتقدند هر مانع؛ یک فرصت برای قوی تر شدن است.

اگر روزی از خواب بیدار شدید و یک نگاهی به زندگی اطرافتان انداختید و دیدید با زندگی که تصویرش را در ذهنتان دارید فاصله زیادی دارد افسرده نشید… شما میتونید به هرجایی که تونستید فکرش رو بکنید برسید اگر ابتدا قبول کنید کجا هستید؛ و سپس مهم تر از آن قبول کنید مسئولیت تغییر زندگیتان با شماست.

این را به خاطر بسپارید که همیشه یک نفر مسئول اوضاع و شرایطی که امروز دارید بوده است و همیشه شما مسئول تغییر آن بودید و هستید و خواهید بود. اما تغییر زندگی اتفاقی نیست که یک سری کارها انجام دهید و شب بخوابید و صبح بیدار شوید ببینید کل زندگیتان متحول شده.

تغییر زندگی از تک تک کارها و افکاری که داریم شروع میشود. شما اگر بخواهید زندگیتان را متحول کنید از همین الان با افکارتان میتوانید شروع کنید.

اینجا در این سری مقالات ما برای شما 12 کاری که باید به سرعت از امروز و از همین الان شروع به انجام دادن آنها کنید تا زندگیتان متحول شود و روی مسیر موفقیت حرکت کنید ؛آماده کرده ایم. هر 12 کار توضیح داده شده است و تمریناتی برای شما به صورت کاربردی در هر مورد گنجانده شده است تا بتوانید به سرعت از آنها استفاده کنید.

شما بعد از خواندن این مقاله یاد میگیرید :

 • چرا یادگیری یک مهارت جدید زندگی شما را متحول خواهد کرد؟
 • چطور مغز ما با فراگیری مهارتی جدید رشد می یابد؟
 • چطور میتوانیم مغزمان را از فعالیت های روزمره و یکنواخت رها کنیم؟
 • بهترین راه برای وارد کردن جریانی از اتفاقات نو، افراد جدید و فرصت های بهتر به زندگی چیست؟
 • چطور دیگران خواسته یا ناخواسته در راه رسیدن به یک زندگی عالی نقش دارند؟
 • چطور میتوانیم یک روز بد را تبدیل به یک روز خوب کنیم؟
 • و …

 

12 راه برای متحول کردن زندگی تان در 12 ماه (یا کمتر) :

 

قسمت اول | قسمت دوم | قسمت سوم |

 

10. یک مهارت جدید یاد بگیرید :

یکی از بهترین راه های ایجاد هیجان و نشاط در زندگی یادگرفتن چیزهای جدید است. شما با انتخاب یک ورزش جدید، یک زبان جدید برای یادگیری، پیوستن به یک باشگاه و … شوق و انرژی تازه ای وارد زندگیتان میکنید، چنان که از زندگی روزمره تان فاصله میگیرید و افق ها دورتری را میبینید.

برای این منظور توصیه میشود بیشتر کارهایی را انجام دهید که تاحالا انجام نداده اید. اگر تا به امروز به ورزش فوتبال مشغول بوده اید، از فردا یک ورزش جدید و کاملا متفاوت مانند تنیس را امتحان کنید. اگر عادت دارید کتاب های رمان بخوانید، از فردا کتاب های علمی را نیز در کنار مطالعه روزانه تان بگنجانید، اصلا یک روز از مسیر جدیدی به خانه برگردید و در راه برگشت راه تان را گم کنید ! هیچ اشکالی ندارد، شما مسیرهای جدیدی را یاد میگیرید، قوه خلاقیت مغزتان شروع به کار میکند برای درک چیزهای جدید.


مشاهده کامل این محتوا فقط برای اعضای ویژه پروژه سوخت جت امکانپذیر است

اعضای ویژه چه مزایای فوق العاده ای دریافت میکنند؟
اشتراک ویژه تان را در 5 ثانیه تهیه یا تمدید کنید

 

 

 

مقالات قبلی که منتشر شدند : مقالات بیشتر از این نویسنده

3 نفر دیدگاه شان را با ما در میان گذاشتید، نفر بعدی شما هستید :

 1. Mohammad123 می گوید

  سلام
  مقاله خوبی بود
  در ضمن قسمت چهارم بود نه سوم

 2. flames می گوید

  سلام بابت زحماتی که در گردآوری مطالب میکشین بی نهایت متشکرم
  من موفق به پیدا کردن قسمت اول این مطلب نشدم راهنمایی میکنین

  1. Admin می گوید

   تشکر دوست عزیز، در همین نوشته قبل از شروع موارد لینک سری اول دوم و سوم گذاشته شده.

دیدگاه تان را ارسال کنید