چرا باید به هر قیمتی شده از زندگی راحت دور بمانید؟

2

چرا باید به هر قیمتی شده از زندگی راحت دور بمانید؟

تا به امروز فردی نامش در تاریخِ ما جاودانه نشده که زندگی راحت و آسوده ای داشته باشد. ” __تئودور روزولت

هیچ زندگی راحتی ،انسانی بزرگ نساخته است. حتی یک نفر را هم پیدا نخواهید کرد که موفق شده کاری بزرگ انجام دهد اما همواره با چالش ها ،شکست ها و ناراحتی ها دست و پنجه نرم نکرده باشد. آیا میخواهید در زندگی رشد و پیشرفت داشته باشید؟ در هر فرصتی باید بدنبال چالش ها، سختی ها و راه خروج از زندگی راحت و آسوده باشید !

در هر دشواری که با آن برخورد میکنید یک فرصت رشد و پیشرفت وجود دارد؛ در هر شرایط سخت است که شما زندگی را به معنی واقعی کلمه تجربه میکنید.

 

چرا باید یک زندگی سخت رو انتخاب کنیم؟

آسودگی در زندگی به معنی مرگ است. همانند فراموش کردن زندگی و انتظار مرگ را داشتن است. آسودگی یک مانع بزرگ میان شما و پیشرفت ها و رشد هاییست که نیاز دارید برای موفقیت بدست آورید.

برای مثال تصور کنید : دوست دارید بهترین روز زندگیتان چطور باشد؟ (کار و زندگیتان چطور خواهد بود؟ ) اگر در حال تصور کردن یک زندگی راحت و عالی سرشار از آرامش هستید که از کار کردن خبری نیست شما میلیاردها میلیار پول در حسابهایتان دارید و فقط در حال لذت بردن هستید… شما در حال پیشروی در مسیر موفقیت نیستید ! و این یک هشدار جدی است باید مسیرتان را عوض کنید (بعد از خواندن این مقاله)

برای روشن تر شدن موضوع میتوانید زندگی افرادی که به عنوان کارآفرینان برتر تاریخ, رهبران بزرگ و دانشمندان را بررسی کنید. استیو جابز تا لحظه مرگش یک زندگی آرام و راحت نداشت. ناپلئون بناپارت ،اندرو کارنگی حتی کارآفرینان برتر کشورمان همچون آقای شاهرخ ظهیری (پدر صنایع غذایی ایران) و یا بهروز فروتن (سس بهروز) و … این افراد یک زندگی سخت قبل از کارآفرینی داشتند و یک زندگی سخت تر اما رو به رشد بعد از کارآفرینی و موفقیت.
این بزرگ مردان با توجه به سن شان حتی امروز نیز صبح زودتر از دیگران به سر کار میروند و بیشتر از دیگران با مشکلات دست و پنجه نرم میکنند. چرا؟ آیا آنها نمیتوانند با پولی که دارند بقیه عمرشان را در سواحل دلنشین هاوایی استراحت کنند و یا هر روز به تفریح و سرگرمی بپردازند؟ پس چه چیزی باعث میشود این افراد که میدانند موفق شده اند اما همچنان ادامه میدهند و از یک زندگی راحت به هر قیمتی شده دور میمانند؟ در ادامه پی خواهید برد…

 

زندگی راحت نه تنها بی خاصیت است؛ بلکه یک دام است…

 


مشاهده کامل این محتوا فقط برای اعضای ویژه پروژه سوخت جت امکانپذیر است

اعضای ویژه چه مزایای فوق العاده ای دریافت میکنند؟
اشتراک ویژه تان را در 5 ثانیه تهیه یا تمدید کنید

 

مقالات قبلی که منتشر شدند : مقالات بیشتر از این نویسنده

2 نفر دیدگاه شان را با ما در میان گذاشتید، نفر بعدی شما هستید :

  1. Mohammad123 می گوید

    عالی بود
    تشکر

دیدگاه تان را ارسال کنید