12 کاری که افراد با ذهنیت قوی هرگز انجام نمیدهند

2

شما ذهنیت قوی دارید یا ضعیف؟

اکثر اوقات یادمان میرود…
کارهایی انجام میدهیم و خودمان غرق در افکاری میکنیم که اصلا نباید سمت شان برویم.

میدانید جالب کجاست؟ این افکاری که نباید، اما ذهن مان را درگیر میکنند، کم کم باعث میشود رفتارمان نیز تحت تاثیرقرار بگیرد؛ خب به نظر شما یک رفتار صحیح میتواند نتیجه یک فکر صحیح باشد؟ ابــــدا !

پس چاره چیست؟
بهترین کار، شروع از افکار است.
برای تغییر زندگی، اینجاست که میگویند باید اول افکارتان را تغییر دهید تا باعث شوند رفتار و عمل صحیحی در شما شکل بگیرد تا این رفتار و اعمال عادات جدیدی در شما شوند و زندگی تان را به مرور زمان تغییر دهند.

زندگی به یکباره تغییر نمیکند.
شما نمیتوانید همین امروز زندگی تان را تغییر دهید. اما میتوانید همین امروز شروع کنید زندگی تان را تغییر دهید و برای این کار بهترین راه شروع تغییر از ریشه است، یعنی افکار تان…

در ادامه ما 12 کاری که افراد با ذهنیت قوی مانند بیل گیتس، وارن بافت، الون ماسک، استیو جابز و … هرگز انجام نمیدهند را برای شما لیست کردیم؛ هر زمانی، هرکجا که بودید، در هر شرایطی که قرار داشتید اگر هرکدام از این افکار وارد ذهن تان شد یا رفتاری از 12 رفتار زیر از شما سر زد بلافاصله آنرا شناسایی کنید و آنرا به انبار ممنوعه رفتار و افکار غلط و مریض بسپارید.

bi_graphics_12-things-mentally-strong-people-don't-do_Complete_1 bi_graphics_12-things-mentally-strong-people-don't-do_Complete_2 bi_graphics_12-things-mentally-strong-people-don't-do_Complete_3 bi_graphics_12-things-mentally-strong-people-don't-do_Complete_4

در همین زمینه، مطالب زیر را حتما بخوانید :

مقالات قبلی که منتشر شدند : مقالات بیشتر از این نویسنده

2 نفر دیدگاه شان را با ما در میان گذاشتید، نفر بعدی شما هستید :

  1. amir gsm می گوید

    این مطلب رو قبلا هم گذاشته بودید.دلیل گذاشتن دوباره چیست؟؟

  2. samangohari می گوید

    خیلی عالی بود. گرافیک هم عالی بود و جذاب . ایول ! دمتون گرم

دیدگاه تان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**