12 فرد موفق دنیا در 25 سالگی مشغول چه کاری بودند؟

1

داستان میلیونرهای یکشبه را فراموش کنید…
حتی یک نفر هم از لیست 100 فرد فوق ثروتمند دنیا به صورت یکشبه ثروتمند نشده است !

اما در لابلای مجلات و داستان های پراکنده در سطح اینترنت میتوانید به وفور این داستان های خیالی را بخوانید؛ برای مثال، بیل گیتس موسس مایکروسافت که ثروتمندترین فرد دنیا با کپی کردن از محصول شرکت اپل توانست ثروتمند شود… دروغ محض است !

فقط افرادی این داستان ها را باور میکنند و دوست ندارند در مورد صحت و واقعیات پشت پرده تحقیق کنند که بدنبال نتایجی مشابه هستند.

برای مثال افرادی که قمارباز هستند و دوست دارند با یک ریسک بزرگ، به موفقیت بزرگ دست پیدا کنند از دسته افرادی هستند که یک عالمه از این داستان ها بلدند.

و یا افرادی که به دنبال شغل هایی با درآمد بالا یا ایده های خیلی پیچیده و خارق العاده هستند؛
این دسته از افراد فعال تلاش میکنند، وقت و انرژی بر روی ایده ای صرف میکنند اما چون نتایج زود هنگامی مشاهده نمیکنند خیلی سریع آنرا کنار میگذارند.

در حالی که این طرزفکر اشتباه است.
و دلیل وجود این طرزفکر، تصویری از یک داستان خیالی از واقعیت موجود است که در نظر گرفته نشده.

ما در این مقاله میخواهیم به شما بگوییم 12 فرد فوق موفق و از ثروتمندان حال حاضر دنیا، در 25 سالگی مشغول چه کاری بودند… از بیل گیتس ثروتمندترین مرد دنیا، وارن بافت تاثیرگذارترین سرمایه گذار قرن 21-م، مارک زاکربرگ ثروتمندترین جوان قبل 30 ساله و …

البته در بعضی موارد شاید بیش از حد لازم تعجب کنید !

وارن بافت_12 ماریسا میر_6 مارک کوبان_7 مارک زاکربرگ_8 لری الیسون_5 شرلی سندبرگ_10 ریچارد برانسون_9 جف بیزانس_4 الون ماسک_2 استیو جابز_11 اریک اشمید_3 1_دانلد ترامپ

مقالات قبلی که منتشر شدند : مقالات بیشتر از این نویسنده

1 دیدگاه جالب

  1. مهرداد می گوید

    بنویسید موفق بخوانید متمول, موفقیت از دیدگاه منفعت طلبانه ای که شما تبلیغ می کنید فقط در جمع آوری مال و ثروت است. افراد موفق زمان ما آرم استرانگ و اینشتن و جیمز وات و پاستور و ماری کوری و بیل گیتس بودن که قبل از جمع مال و تاسیس شرکت به دنبال خدمت به بشریت بودن… این دیدگاه که اخیرا مد شده ضد بشریست

دیدگاه تان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**