دانلود فایل صوتی – بازآفرینی شرکت ها، مدارس و پرسش های ذهنی (از Ricardo Semler)

%d8%a8%d8%a7%d8%b2%d8%a2%d9%81%d8%b1%db%8c%d9%86%db%8c-%d8%b4%d8%b1%da%a9%d8%aa-%d9%87%d8%a7-%d9%85%d8%af%d8%a7%d8%b1%d8%b3-%d9%88-%d9%be%d8%b1%d8%b3%d8%b4-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%b0%d9%87%d9%86%db%8c

چه میشود اگر شرکتی داشته باشید که کارمندان آن بتوانند هر زمانی که بخواهند بیایند و هر زمانی که دلشان خواست شرکت را ترک کنند؟  و یا تصور کنید در این شرکت، کارمندانتان بتوانند بدون محدودیت به مرخصی بروند، خودشان حقوق خودشان را تعیین کنند و از درآمد شرکت باخبر باشند؟ به نظر غیرممکن و دور از ذهن است؟

ریکاردو سملر، کارآفرین و مدیرعامل ارشد شرکت Semco Partners این ایده را اجرا کرد و شاید سخت باشد اگر حدس بزنید درآمد این شرکت از 4 میلیون دلار در سال به 212  میلیون دلار رسید !

Ricardo Semlerیک پیشرفت شگفت انگیز با بازآفرینی قوانین کهنه شرکت ها و سازمان ها… در این فایل صوتی شما به صحبت های این مغز بدون چارچوب و خلاق خواهید شنید و یادمیگیرید چطور هرآنچه را در زندگی میبینید بتوانید مورد پرسش قرار دهید و آنرا بازآفرینی کنید.

ریکاردو سملر همچنین این نظریاتش را در مورد مدارس و زندگی انسان ها نیز بسط داده و شما را به چالشی ذهنی دعوت میکند : خارج از چارچوبی که به شما داده اند فکر کنید.

اگر میخواهید بدانید چطور ایده های جدید میتوانند تاثیرگذار و قدرتمند باشند؛ حتی اگر متضاد با ایده های فعلی و عرف باشند… به این فایل صوتی که به فارسی برگردانده شده سخنرانی معروف ریکاردو سملر هست، نیاز دارید.

لینک دانلود نسخه کامل این فایل صوتی در ادامه …

شما دسترسی کامل به این محتوا را ندارید چون هنوز عضو ویژه سوخت جت نشدید !

فقط اگر تصمیم جدی برای تحول زندگی‌تان گرفتید،عضو ویژه شوید...


عضویت ویژه برای کاربران حرفه‌ای است :

اعضای ویژه سوخت جت با تهیه حق اشتراک ماهیانه\سالیانه در کنار محتوایی که کاربران عادی رایگان دریافت میکنند، محتوایی بیشتر و اختصاصی تر دریافت میکنند مثلِ :
 • خلاصه کتاب های پرفروش روز دنیا – لینک
  کتاب های پرفروش آمازون و نیویورک تایمز به زبان فارسی خلاصه شده و انیمیشین
 • سوخت جت هفتگی
   هر هفته تقریبا یک ویدیو یا فایل اختصاصی و سوپرایز برای دانلود – لینک
 • مقالات اختصاصی
  هر هفته سه مقاله ویژه در کنار 1300 مقاله آرشیو ـ لینک
 • فایل های ضمیمه دوره های صوتی
  تمرین، کتاب و … هر جلسه از سری دوره های آموزشی #صفرتاصدویک – لینک
 • آرشیو پادکست های اختصاصی
  بیش از 20 فایل صوتی اختصاصی – لینک
 • تخفیفات ویژه فروشگاه
  برای خرید محصولات فروشگاه سوخت جت با قیمت استثنایی – لینک