12 راه برای متحول کردن زندگی تان در 12 ماه (یا کمتر)

1

12 راه برای متحول کردن زندگی تان در 12 ماه (یا کمتر)

مسیر موفقیت به ندرت صاف و قابل پیش بینی است. هر کسی در هرکجای دنیا و در هر زمانی که به موفقیت دست پیدا کرده؛ اگر درباره راه موفقیتش از او بپرسید حتما این جمله را خواهید شنید : “آسون نبود؛ اما…”

سد راه, سرعت گیر و بن بست هایی که باعث میشوند کل مسیر و انرژی که گذاشتید تا آن نقطه آمدید را برگردید, تصمیم های اشتباه و بلاخره شکست (یا همان تجربه(!) ) همان چیزهایی هستند که اجازه نمیدهند ما یک سفر راحت و امن به سوی موفقیت داشته باشیم.

اکثر مردمی که به موفقیت دست پیدا کردند و امروز الگوی هزاران نفر هستند آنها هم این تجربیات را داشته اند. آنها هم مسیرهای اشتباه زیادی رفتند, تصمیم های اشتباهی گرفتند که باعث شده تمام زمان و انرژی و پولشان تلف شود… اما ادامه دادند. این افراد معتقدند هر مانع؛ یک فرصت برای قوی تر شدن است.

اگر روزی از خواب بیدار شدید و یک نگاهی به زندگی اطرافتان انداختید و دیدید با زندگی که تصویرش را در ذهنتان دارید فاصله زیادی دارد افسرده نشید… شما میتونید به هرجایی که تونستید فکرش رو بکنید برسید اگر ابتدا قبول کنید کجا هستید؛ و سپس مهم تر از آن قبول کنید مسئولیت تغییر زندگیتان با شماست.

این را به خاطر بسپارید که همیشه یک نفر مسئول اوضاع و شرایطی که امروز دارید بوده است و همیشه شما مسئول تغییر آن بودید و هستید و خواهید بود. اما تغییر زندگی اتفاقی نیست که یک سری کارها انجام دهید و شب بخوابید و صبح بیدار شوید ببینید کل زندگیتان متحول شده.

تغییر زندگی از تک تک کارها و افکاری که داریم شروع میشود. شما اگر بخواهید زندگیتان را متحول کنید از همین الان با افکارتان میتوانید شروع کنید.

اینجا در این سری مقالات ما برای شما 12 کاری که باید به سرعت از امروز و از همین الان شروع به انجام دادن آنها کنید تا زندگیتان متحول شود و روی مسیر موفقیت حرکت کنید ؛آماده کرده ایم. هر 12 کار توضیح داده شده است و تمریناتی برای شما به صورت کاربردی در هر مورد گنجانده شده است تا بتوانید به سرعت از آنها استفاده کنید.

شما بعد از خواندن این مقاله یاد میگیرید :

 • چطور به سادگی مطالعه 1 صفحه در روز تغییرات شگرفی در مسیر زندگیتان ایجاد کنید؟
 • چه کتاب هایی از این به بعد باید بخوانید؟
 • هدف گذاری مهم است؟ چرا؟
 • افراد موفق هدف هایشان را چرا مکتوب میکنند؟
 • چطور هدفمان را وارد ضمیر ناخودآگاهمان کنیم تا ناخودآگاه به سمت دست یابی آنها حرکت کنیم؟
 • چرا باید دوستان جدیدی پیدا کنیم؟
 • دوستان و آشنایان چه تاثیری بر روی موفقیت ما دارند؟ چطور از تاثیر مثبت آن استفاده کنیم؟
 • و …

 

 12 راه برای متحول کردن زندگی تان در 12 ماه (یا کمتر) :

1. هر روز مطالعه کنید :

اگر میخواهید زندگیتان بهتر از الان شود؛ باید تصمیم های بهتری بگیرید. اگر بخواهید تصمیم های بهتری بگیرید باید خودتان را ایده ها و اطلاعات جدید بروز کنید.

از امروز شروع کنید روزانه حداقل 10 صفحه کتاب بخوانید. اگر اصلا کتابخوان نیستید از روزی 1 صفحه شروع کنید و هر هفته ضرب در 2 کنید : 1 صفحه هفته اول / 2 صفحه هفته دوم / 4 صفحه هفته سوم / 8 صفحه هفته چهارم و …

با این روش شما هر ماه حداقل 1 کتاب خواهید خواند و در سال حداقل 12 کتاب و این یعنی شما با نقطه نظر 12 نویسنده آشنا شدید؛ از هر نویسنده روش ها و ایده های جدیدی یاد گرفتید و مهم تر از همه این عادت را بدست آوردید تا هر روز با خواندن کتاب چیزهای جدید یاد بگیرید.

تذکر : کتاب های رمان / علمی تخیلی / مجله ماشین و … را نخوانید. وقت شما ارزش دارد. این کتاب ها و مجله ها قرار است شما را سرگرم کنند؛ شما باید کتاب هایی بخوانید تا شما را از نظر فکری قوی تر کند.

شما دسترسی کامل به این محتوا را ندارید چون هنوز عضو ویژه سوخت جت نشدید !

فقط اگر تصمیم جدی برای تحول زندگی‌تان گرفتید،عضو ویژه شوید...


عضویت ویژه برای کاربران حرفه‌ای است :

اعضای ویژه سوخت جت با تهیه حق اشتراک ماهیانه\سالیانه در کنار محتوایی که کاربران عادی رایگان دریافت میکنند، محتوایی بیشتر و اختصاصی تر دریافت میکنند مثلِ :
 • خلاصه کتاب های پرفروش روز دنیا – لینک
  کتاب های پرفروش آمازون و نیویورک تایمز به زبان فارسی خلاصه شده و انیمیشین
 • سوخت جت هفتگی
   هر هفته تقریبا یک ویدیو یا فایل اختصاصی و سوپرایز برای دانلود – لینک
 • مقالات اختصاصی
  هر هفته سه مقاله ویژه در کنار 1300 مقاله آرشیو ـ لینک
 • فایل های ضمیمه دوره های صوتی
  تمرین، کتاب و … هر جلسه از سری دوره های آموزشی #صفرتاصدویک – لینک
 • آرشیو پادکست های اختصاصی
  بیش از 20 فایل صوتی اختصاصی – لینک
 • تخفیفات ویژه فروشگاه
  برای خرید محصولات فروشگاه سوخت جت با قیمت استثنایی – لینک

 

1 دیدگاه جالب
 1. s.sanazy می گوید

  بسیار مفید.متشکرم.

دیدگاه تان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**