چطور هرچیزی را که میخواهیم راحت بدست آوریم؟ (کاری که ثروتمندان در آن استادند) | قسمت دوم

3

چطور هرچیزی را که میخواهیم راحت بدست آوریم؟
(کاری که ثروتمندان در آن استادند)

دوست داشتی هرکاری میکردی موفق میشدی؟  در این مطلب میخونی که چطور میتونی چنین قابلیتی بدست بیاری

بدست آوردن هرآنچه که در زندگی و کسب و کارتان میخواهید بدست آورید, آنقدرها هم که فکر میکنید سخت نیست. بله درست خواندید, سخت نیست.

اگر زندگینامه ثروتمندان و افراد موفق را بخوانید به نکته جالبی پی خواهید برد. آنها بعد از یک مدت زندگی سخت و کار زیاد توانستند به یک جایگاهی برسند و بعد از آن هرچیزی را که میخواهند بدست می آورند, چطور چنین چیزی اتفاق میفتد؟ خیالتان راحت,پول مطرح نیست. شما اگر تمام ثروت ثروتمند ترین فرد دنیا را امروز از او بگیرید, بدون شک چند سال دیگر مجددا به آن جایگاه خواهد رسید :

“اگر امروز ورشکست شوم و تمام ثروتم را از دست بدهم؛ به شما قول میدهم که دوباره یکی از نیاز های این مردم را پیدا خواهم کرد, محصولی تولید خواهم کرد و بعد از 3 سال به جایگاهی بالاتر از جایگاه امروز دست خواهم یافت.” __هنری فورد ,موسس کمپانی اتومبیل سازی FORD

پس این افراد چه چیزهایی قبل از موفقیتشان مجبور شدند بیاموزند و از آن استفاده کنند؟ چیزی که مهم است, این نکته است که هرآنچه هست آموختنی است, یعنی شما نیز میتوانید بیاموزید و انجامش دهید. زیرا هیچکس موفق و یا شکست خورده به دنیا نیامده.

آن اصول کدامند؟
8 اصل وجود دارد. تمام کارآفرینان ,ثروتمندان و افراد موفق تاریخ از آنها آگاه بودند و در زندگیشان از آن بهره میبردند. اما کسی به واضح در رابطه با آنها صحبت نکرده. شما هم میتوانید آنها را بیاموزید, زیرا بعضی از این اصول کارهایی است که در زندگی روزمره مان انجام میدهیم اما از آن آگاه نیستیم که چه قدرتی دارند و چطور میتوانیم از آنها در راه موفقیت مان استفاده کنیم.

آیا آماده اید؟
8 اصل اضطراری موفقیت که باید بلد باشید تا به هرآنچه در زندگی میخواهید ,برسید :

قسمت اول

6. در هر عملی اشتیاق تزریق کنید :
لس براون, نویسنده و سخنران انگیزشی آمریکایی اشتیاق فراوانی برای گویندگی رادیویی داشت, او میدانست یک روز یک ایستگاه رادیویی خواهد داشت… نمیدانست چطور فقط میدانست بدستش خواهد آورد زیرا اشتیاقش را داشت.

لس به یک ایستگاه رادیویی در محله شان میرود و از مدیر آنجا درخواست کار میکند “عذر میخواهم امکانش هست من اینجا کار کنم؟” “خیر ما به کسی نیاز نداریم فعلا” فردای آن روز نیز همین کار را انجام میدهد “سلام, عذر میخواهم شما به کسی نیاز ندارید برای کار کردن؟” “دیروز به شما گفتم, خیر.” اما لس تسلیم نمیشود زیرا اشتیاقش بیشتر از ترس از شکست خوردن است و روز بعد مجددا “سلام جناب, شما ایستگاه رادیویی بسیار خوبی دارید, به نظر به کسی احتیاج دارید تا نزد شما کار کند زیرا کار شما خیلی سنگین است…” “پسر تو خیلی پرروی, اما من ازین اشتیاقت خوشم اومد, برو همین الان یه قهوه برام بیار از فردا صبح ساعت 8 اینجا باش”

اشتیاق همانند عدم اشتیاق کاملا مسری است ! اگر مشتاقانه درباره چیزی حرف نمیزنید چرا مردم باید اهمیت بدهند؟ اگر چیزی میخواهید ,اگر واقعا رویایی در سر دارید که میخواهید بدستش آورید باید بیشتر از دیگران برای بدست اوردن آن مشتاق باشید و تلاش کنید.

شما دسترسی کامل به این محتوا را ندارید چون هنوز عضو ویژه سوخت جت نشدید !

فقط اگر تصمیم جدی برای تحول زندگی‌تان گرفتید،عضو ویژه شوید...


عضویت ویژه برای کاربران حرفه‌ای است :

اعضای ویژه سوخت جت با تهیه حق اشتراک ماهیانه\سالیانه در کنار محتوایی که کاربران عادی رایگان دریافت میکنند، محتوایی بیشتر و اختصاصی تر دریافت میکنند مثلِ :
 • خلاصه کتاب های پرفروش روز دنیا – لینک
  کتاب های پرفروش آمازون و نیویورک تایمز به زبان فارسی خلاصه شده و انیمیشین
 • سوخت جت هفتگی
   هر هفته تقریبا یک ویدیو یا فایل اختصاصی و سوپرایز برای دانلود – لینک
 • مقالات اختصاصی
  هر هفته سه مقاله ویژه در کنار 1300 مقاله آرشیو ـ لینک
 • فایل های ضمیمه دوره های صوتی
  تمرین، کتاب و … هر جلسه از سری دوره های آموزشی #صفرتاصدویک – لینک
 • آرشیو پادکست های اختصاصی
  بیش از 20 فایل صوتی اختصاصی – لینک
 • تخفیفات ویژه فروشگاه
  برای خرید محصولات فروشگاه سوخت جت با قیمت استثنایی – لینک

 

3 نفر دیدگاه شان را با ما در میان گذاشتید، نفر بعدی شما هستید :
 1. علی مرادیان می گوید

  در قسمت اول فقط 4 مورد عنوان شده بود. در این مقاله مورد 5 جا انداخته شده!

 2. Mohammad123 می گوید

  خیلی مفید بود مقاله
  مهم عمل کردن واقعی به این موارد است.

دیدگاه تان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**