5 راه ساده برای جذب پول و ثروت از طریق قانون جذب

دوست دارید آهنربای ثروت باشید؟ ...

وضعیت مالی امروزتان نتیجه افکار و تجسمات دیروزتان در مورد پول است

بنابراین تنها راه افزایش رفاه و بهبود وضعیت مالیتان، تغییر نگرشتان نسبت به پول و ثروت است. تنها کافی است یکبار نگرش و طرزفکرتان بر روی فرکانس جذب پول تنظیم کنید تا به صورت حیرت آوری پول و ثروت وارد زندگیتان شود.

قانون جذب، قانون جدید و نوظهوری نیست !

از هزاران سال پیش، بودا نیز به مریدان خود چنین میگفت:

 هر آنچه که هستیم حاصل تفکراتمان است.
ذهن یعنی همه چیز. هرآنچه را فکر کنیم، همان خواهیم شد.

در کتاب های مقدس، متون باستانی، نظریه های دانشمندان نیز به قدرت افکار اشاره شده است؛ برای مثال چندین آزمایش متفاوت برای اثبات قدرت فکر را میتوانید از اینجا بخوانید که در تلاش بودند پاسخ سوالی را پیدا کنند… اینکه آیا به راستی چطور فکر انسان میتواند شرایطش را تعیین کند؟

 1. ذهن انسان مدام در حال تفکر است.
 2. هر تفکری باعث ایجاد احساس در انسان میشود.
 3. احساسات نیز باعث افزایش یا کاهش ارتعاشات انرژی بدن میشوند و هر انرژی ،مشابه خودش را جذب میکند.

اگر ذهن باعث شود بدن انرژی مثبتی از خود ساطع کند بدیهی است که تمام انرژی هایی که جذب انسان و یا فرد جذب آن میشود مثبت خواهند بود و برعکس.

 • چطور میتوانیم یکبار برای همیشه بر روی افکارمان کنترل داشته باشیم؟
 • چطور میتوانیم فرکانس های ارتعاشات ذهنی مان را کنترل کنیم؟
 • چه روش هایی میتوانیم برای جذب پول و ثروت با کمک ارتعاشات حاصل از افکارمان جذب کنیم؟
 • چطور بدون آنکه ازین پس نگران پول باشیم، پول خودبه خود وارد زندگی مان شود؟
 • چطور نه تنها پول بلکه هرآنچه را بخواهیم با 5 روش ساده وارد زندگیمان کنیم؟

جواب تمامی این سوالات را در این مقاله میخوانید، این مقاله یکبار برای همیشه نگرش تان را عوض میکند و طرزفکرتان را بر روی فرکانس جذب پول و دریافت آن تغییر خواهد داد. پس نه تنها آنرا بخوانید بلکه عمل کنید.

 

نکته…
اگر وقت مطالعه ندارید، حداقل دو پادکست «قدرت باورنکردنی ذهن و تلقین» و «شناخت امواج ذهنی آلفا و کاربرد آن» را بخش پادکست‌های سوخت جت دانلود و گوش کنید – اما اگر وقت دارید حتما این مقاله را با تمریناتی که گفته شده کامل بخوانید :

 

» راه اول) تصور کنید بیش از حد نیازتان پول دارید و در حال خرج کردن آن هستید

اگر در زندگی پول کافی ندارید، به احتمال زیاد اکثر تصورات شما نیز در حال تصویر سازی عدم وجود پول است.
شاید دقیقا عدم داشتن پول را تصویر سازی نکنید اما زیاد نگران پول باشید و یا از بطن وجود در مورد هر اقدامی ابتدا به شرایط مالی تان فکر کنید.

اگر میخواهید جریان ورودی پول را به زندگیتان هموار کنید باید دقیقا برعکس عمل کنید :

 1. تصور کنید بیش از حد نیاز پول دارید
 2. تصور کنید بیش از حد نیاز پول خرج میکنید
 3. و احساس کنید؛ تمام لذتی را که داشتن پول و خرج کردن بدون هراس آن دارید را احساس کنید.

مغز شما فرق بین تخیلات و خاطرات شما را نمیداند. اکثر افراد هنگام تصویر سازی و تخیل کردن مدام از تصاویری که در حافظه شان هست استفاده میکنند ، از تجربیات گذشته شان، از احساسات فعلی شان… این غلط است.

شما باید هرآنچه را دوست دارید تصویر سازی کنید، تخیل کنید.
دنیا به آنچه که در ذهنتان تشکیل میشود پاسخ میدهد، اختلاف بین تصویر واقعی و تخیلی را نمیداند.

پس اگر تا به حال پول زیادی نداشتید از فکر کردن و تخیل کردن در مورد پول زیاد هراس نداشته باشید. از تصویرهایی که میسازید لذت ببرید.

» راه دوم) شکرگزار پولی که دارید باشید

شکرگزار پولی که در حال حاضر دارید باشید و اینکه چه نقشی در زندگی شما دارد، برای مثال :

 • غذایی که تهیه میکنید
 • نوری که پول پرداخت قبوض را دارید
 • اجاره ای که میپردازید
 • پول لباس هایی که دارید و …

قدردان چیزهایی که دارید، بودن به معنی این است که به خدا و کائنات اعلام میکنید از چیزی که دارید راضی هستید و باعث میشود ارتعاشات هماهنگ بیشتری با همان فرکانس ساطع کنید و در نتیجه تمام چیزهایی که جذب شما یا شما به آنها جذب میشوید ارتعاشاتی هماهنگ خواهند داشت : پول، سلامتی، شادی و …

برای درک بیشتر قدرت شکرگزاری حتما سری مقاله «رابطه‌ی سپاسگزاری و خلق ثروت» را بخوانید.

 

» راه سوم) وانموند کنید که دریافت کردید

حتی اگر هیچ پولی ندارید، تا زمانی که قابلیت فکر کردن دارید، میتوانید ارتعاشات پول و ثروت را فعال کنید با وانمود کردن به اینکه شما تمام آنچه را تصور میکنید را دریافت میکنید. شما باید باور کنید و بعد چنان وانمود کنید گویا آنها را دریافت کردید.

 • وانمود کنید یک میلیاردر هستید، زمانی که قدم میزنید، مسواک میزنید یا حتی سیب میخورید
  (یک فرد میلیونر چطور مسواک میزند؟ راه میرود؟ میوه میخورد؟ و …)
 • وانمود کنید یک فرد میلیونر هستید و یک کارت اعتباری با 100 میلیارد پول در آن به خرید لباس میروید. بهگرانترین قیمت ترین مغازه ها بروید، زمانی را صرف دیدن لباس هایی که دوست دارید بکنید
  (اصلا به قیمتش فکر نکنید، باید وانمود کنید هرچقدر پولش باشد شما آن مقدار را دارید) حتی شده آنها را پرُو کنید.
 • وانمود کنید شما یک میلیاردر هستید، به بنگاه معاملات ماشین بروید و یک چرخی در نمایشگاه بزنید، ماشین هایی که دوست دارید بخرید را نگاه کنید، از صاحب آنجا اجازه بخواهید که بنشینید پشت فرمان ماشین، احساس کنید میتوانید آنرا بخرید

شما زمانی که وانمود میکنید به کائنات ارتعاشاتی ساطع میکنید که حاوی اطلاعاتی همچون “من لیاقت این ارتعاش را دارم…” و کائنات نیز آنرا به شما میدهد. اما هرچقدر اگر تصویر سازی کنید و بخواهید اما زمانی که از یک مغازه گران قیمت لباس فروشی عبور میکنید به خودتان ناخودآگاه بگویید “اینجا جای ما نیست… کائنات نیز آنرا دریافت میکند و به آن پاسخ میدهد…

یکی از بهترین روش‌ها برای تطبیق ارتعاش خواسته‌هایتان با ارتعاش فعلی، استفاده از عبارات تاکیدی یا تلقین است؛ آموزش کامل تلقین‌ را از اینجا بخوانید.

 » راه چهارم) هرآنچه را که پس از بدست آوردن احساس خواهید کرد، الان احساس کنید

از خودتان بپرسید : اگر به شرایط مالی ایده آل‌تان دست پیدا کنید، چه احساسی خواهید داشت؟ آیا احساسِ

 • آزادی
 • امنیت

یا هرچیز دیگری خواهید داشت؟

زمانی که توانستید احساسات پس از داشتن را احساس کنید، هرکاری میتوانید انجام دهید تا آن احساسات را در روز بیشتر داشته باشید. تصویر سازی کنید، به محله های ثروتمندان بروید و قدم بزنید یا هرکار دیگری.

شما باید احساسات را جدی بگیرید زیرا منبع اصلی دریافتی های زندگی تان است…

 

» راه پنجم) بازیگوش باشید

نباید در مورد پول خیلی جدی باشید و آنرا جدی بگیرید.
احساس کنید پول دوست شماست، شما را دوست دارد و شما هم او را دوست دارید. نباید در مورد پول احساس یک شی کمیاب داشته باشید.

درباره زندگی رویاییتان که سرشار از پول و ثروت است فکر کنید و آنرا در قالب یک سناریو بنویسید که یک روزتان چطور خواهد بود از صبح تا شب (حتما مکتوب کنید)

بازی های که در مورد پول است را بازی کنید (نه به صورت شرطی یا قمار بلکه منظور پول غیرواقعی مانند بازی های چند نفره مونوپلی)

بیشتر راجع کارهایی که مایلید با پول انجام دهید صحبت کنید (نه کارهایی که فکر میکنید پول ندارید برای انجام آنها اقدام کنید)

شما میتوانید میتوانید تمام کارهایی که در این مقاله گفته شد را برای بالا بردن ارتعاشات جذب پولتان انجام دهید. هدف اصلی تنظیم فرکانس بر روی دریافت پول و باز گذاشتن دریچه ورودی پول به زندگی است.

نکته قابل توجه ای که باید به آن دقت کنید : هرکاری که به نظرتان سخت است انجام ندهید… تنها کارهایی که از انجام آن لذت میبرید را انجام دهید.

در آخر توصیه میکنم حتما دو پادکست «قدرت باورنکردنی ذهن و تلقین» و «شناخت امواج ذهنی آلفا و کاربرد آن» را از بخش پادکست‌ها در همین زمینه دانلود و گوش کنید.


در همین زمینه، نوشته های زیر را حتما مطالعه کنید‌ :

50 نفر دیدگاه شان را با ما در میان گذاشتید، نفر بعدی شما هستید :
 1. بهار می گوید

  سلام ممنون از سایت خوبتون . خواستم بگم من حدود یک سال روی ماشین دار شدن و خونه دار شدنم تمرکز کردم اول روی اینکه اون ماشینی که دوست دارمو داشته باشم و در مدت دو یا سه ماه صاحبش شدم و بعد از اون روی خونه تمرکز کردم و الانم داریم خونه میسازیم شک نکنید که اتفاق میفته حالا دارم روی پولدار شدن تمرکز میکنم همیشه خودمو میلیونر تصور میکنم که دارم به دیگرانم کمک مالی میکنم انشالله که اینم اتفاق بیفته.

 2. سعید می گوید

  بسار عالی و جذاب راجب موضوع دلخواهم ک در اون ضعف داشتم و عالی روی من تاثیر گذاشت – سپاس

 3. کلید ثروت می گوید

  ممنون از مطلب خوب تون !
  در قانون جذب همیشه در رابطه با احساس داشتن چیزی قبل از آن بدست آوردن آن صحبت می شود و این موضوع کلید ثروت و رسیدن به خواسته ها معرفی می شود لطفا کمی بیشتر درباره ایجاد این حاساس و روش های این کار توضیح دهید
  باز هم ممنونم

 4. کی پور می گوید

  سلام من کی پور هستم مدیر فروشگاه مهربانو من از کائنات قانون جذب به دست اوردهای بزرگی دارم میرسم و واقعا برام باور نکردنی هست

 5. کیامرز می گوید

  محمد خدا لعنت کنه تو اونایی رو که گفتی من که از حقم نمی بخشم ذره ای خدا لعنت کنه شما ها نظام غیر مقدس کذب شیطانی ما رو

 6. ابراهیم می گوید

  با سلام
  دوستان خوب من اسمم ابراهیمه . از خدا همیشه سلامتی دوستانم رو خواستم . همیشه برای دوستام آرزوی ثروت و آرامش داشتم و خواهم داشت . من مطمئنم اگر شماها تک تکتون ثروتمند بشید از پولهای من کم نمیشه پس همیشه دعاتون میکنم که بی نیاز باشید از خدا می خوام همیشه تن تک تک همه شمارو که این مطلب رو میخونید سلامت بداره . خوب و خوش و خرم باشید در پناه خدای مهربان .

  1. بشارت می گوید

   در پناه خدا باشیین و موفق

 7. اکبر می گوید

  سلام ممنون بخاطر مطالب خوبتون درباره 5روش،
  آیا کسی هم هست که از این راه موفق شده باشد
  نمونه افرادی رو میتونید معرفی کنید!؟

 8. peyman malekian می گوید

  این مطالب درست هستن اما… اگه شما مثبت ترین ذهن رو داشته باشین و کاری انجام ندین اتفاقی نمیوفته . نکته اصلی عمل کردنه.

 9. محمد می گوید

  راز ثروتمند شدن را در سه شماره میگویم شماره 1 ایه شماره 3و 4 سوره طلاق از ومن یتق الله تکرار صبح 3 با ر بعداز نماز مغرب سه بار
  2- بعداز هر نماز حداقل 3 بار آیت الکرسی را بخوانید که با عث قبولی نماز میشود وقبول شدن نماز یعنی سرازیر شدن نعمت به سوی زندگی
  3که تجربه شخصی خودم است سروه مبارکه یاسین بعداز نماز صبح برای امام حسین ع ویاران باوفایش ببین زندگی ات چی میشه

  1. مهدي می گوید

   سلام دوست من بنظرم اطلاعات شمادراين موردكافي نيست پيشنهادميكنم درهرحوزه اي كتابهاي مخصوص همونومطالعه كنيدهرشخص ياهرالگوي تاريخي دريك زمينه خاص تبهرداشته شمابايد تمركزتون روبراي ثروتمندشدن بذاريدروي مطالعه آثارثروتمندان نه چهره هاي مذهبي

  2. بشارت می گوید

   منم سه تا راز بگم:1-اگه ثروتمند شده بودین اینطور دنبال مطالب جذب ثروت نبودین. 2- اعتقادات بستگی به دین داره ( یه چیزی که برای یکی جواب بده دلیل نمیشه برای همه جواب بده ( پیشوایان دین اسلام فرمودن). 3- یعنی زندگیش میشه اینطوری که بگه من میفهمم بقیه هیچی حالیشون نیست؟!

  3. زهرا می گوید

   سلام آقا محمد قانون جذب با آیات و روایات چه در اسلام و چه در دیگر ادیان توحیدی هیچ منافاتی نداره
   حضرت عیسی ع میفرماید بخواهید تا به شما داده شود بجویید تا بیابید … در اسلام نیز روایت داریم خدا فرموده من همانگونه ام که بنده ام به من ظن دارد این همون قانون جذب هست ت ظن داری که بخشیده میشوی یا مایوسی از بخشش خدا
   تو مطمئنی که خدابه تو میدهد یا در دریافت نعمت الهی شک و تردید دارید وقتی میگویند از راه های اجابت دعا اینه که مطمئن باشی دعات براورده میشه از قانون جذب داره تبعیت میکنه
   خدا در جود ماست و از رگ گردن به ما نزدیک تره و اون همون انرژی است که عالم رو خلق کرده من برای رسیدن به حاجت هام وقتی دعا میخونم از قانون جذب استفاده میکنم و میدونم شنیده میشه درک میشه درکائنات گسترده میشه و به بهترین شکل ممکن به طرف من برگردانده و جذب من میشه

 10. محمد می گوید

  بسم الله الرحمن الرحیم
  تعز من تشا وتذل من تشا
  آیه شریفه قران در خصوص اموال وبالابردن وضعیتهای دشوار بندگان خوب وبد در نزد خداوند است تا او نخواهد برگی از درخت نمی ریزد ضمن اینگه یک نامه بخواهد تعقیرات مهم زندگی هر شخصی را رقم بزند بنده به سالهای 68 تا 70 برمیگردم ونظر م را در رابطه با نامه های که افراد مهاجر به ایران مینوشتند ودست یه دست میچرخید واگر کسی از روی نامه نمینونشت متهم به مردن یا بهم خوردن زندگی اش میشد اینها همه غیر از خرافه پرستی و کذب و دروغ چیز زیادی نیست همه این افکار از انگلستان سرچشمه میگیرد وبه صورت ترویج وعادت بین ایرانی ها پخش میگردد ضمن اینکه انسان را افسرده میکند درنامه یک نوع تهدید به اقدام ننمودن دستور نامه به افراد وسایر مردم اعلام مینماید پیشنهاد میکنم اگر کسی بدینگونه ثروتمند شده حتما با بنده تماس بگیرد همه این مطالب درج شده خرافه وبدعتی که افراد معاند نظام مقدس جمهوری اسلامی در این سایتها رواج داده اند والسلام

  1. بشارت می گوید

   خدا شما رو هدایت کنه واقعا. الان در شبکه های مجازی بعضیا چیزهای خوب و بد رو تلفیق میکنن. اول نامه تلقین منفی هستش و اخر نامه تلقین مثبت. من حالا می خوام بدونم این طور نامه ها ربطشون به “افراد معاند نظام مقدس جمهوری اسلامی” چیه؟! خدا یه هوشی به شما بده یه پولی به این کاربران که آسوده خاطر باشیم همه

 11. نازگل می گوید

  سلام من الان این نامه رو خوندم
  هیچ اعتقادی ندارم
  مگر خلافش ثابت بشه
  به امید خدا

 12. darya2050 می گوید

  نامه اسرار آمیزی به نام شانس

  سلام
  شاید فکر کنید گفته‌های آن کاملاً غیرعقلانی است ولی چیزی را که می‌بینید نمی‌توان انکار کرد!! شاید نتیجه آن، فقط و فقط حاصل انرژی مثبت میلیونها آدمی باشه که انرژیشون رو بدرقه این نامه کرده‌اند
  این نامه از روی شانش برای خوش شانسی شما فرستاده شده است. نسخه اصلی علیرغم اینکه مدعی می‌شوند در کشور انگلستان می‌باشد در ونزوئلا نزد یک دختر دانشجو که نامش ماریاست می‌باشد و ارسال کننده اصلی آن هم ماریا می‌باشد و این نامه توسط یکی از مهندسین ایرانی که در یکی از پروژه‌های شرکت های ایرانی كه در آنجا مشغول به کار بود به صورت اتفاقی در یک ایمیل کاری از دوست و همکار ونزوئلائیش دریافت شد و او نیز به همه دوستان خود که تعداد زیادی از آنها نیز در ایران بودند ارسال کرد و دوست به دوست به دست شما رسیده است
  این نامه تا کنون طبق اخبار رسمی مایکروسافت، از 15 ماه گذشته تا کنون 49 بار در دنیا به 9 زبان چرخیده است. و افرادی که نامشان در این نامه هستند همه دارای هویت واقعی می‌باشند
  شانس برای شما فرستاده شده است. شاید در دور بعد، نام شما هم به عنوان یکی از این افراد در این نامه قید شود. ظرف مدت کمتر از سه روز پس از دریافت این نامه اخبار خوشی را دریافت خواهید نمود
  این شوخی نیست. با ارسال آن شما خوش شانسی خواهید آورد. پول نفرستید، کپی‌ها را برای اشخاص بفرستید که فکر می‌کنید به شانس احتیاج دارند. این نامه را نگه ندارید. این نامه باید ظرف مدت 96 ساعت ازدست شما خارج شود. یک وکیل بلژیکی می گوید: نود و دو هزار یورو بابت حق‌الوکاله‌ام دریافت نمودم ولی احساس می‌کنم چون این زنجیر را شکستم آن را از دست دادم
  در همین حال در اسکاتلند یوهان کی می‌گوید: به دلیل اینکه این نامه را به جریان انداختم 3 روز بعد توانستم در بزرگترین قرعه‌کشی، هدیه بیمه عمر خود را قبل از موعد به ارزش یک میلیون دلار دریافت کنم
  در ایران شخصی به نام شیما حیدری می‌گوید: زمانی که این نامه به دستم رسید ابتدا زیاد توجهی نکردم. آن روزها من کمی نگران، کم حوصله و وضعیت مالی زیاد مناسبی هم نداشتم و زمانی که این نامه به دستم رسید، حدوداً اوایل ماه آگوست سال 2009 میلادی بود که بعد از مدتها ایمیلم را باز کردم؛ اول زیاد توجهی نکردم اما بعد که این نامه را خواندم برایم جالب بود. حتی تا اینقدر جالب بود که بار انرژی مثبت خاصی برایم داشت. من آن را برای کلیه دوستانم ارسال کردم و دو روز بعد از آن فکر بکر و نویی به سرم زد و اولین کاری که کردم رفتم یک DOMAIN به نام ثبت کردم. همین ایده و فکر که بعد از دریافت این نامه به ذهنم رسید، منتج به رونق خارق‌العاده به فعالیت‌های اقتصادی من شد که الان ارزش میلیونی بالایی دارد و حتی توانستم به خیلی از دوستانم نیز در این رابطه کمک شغلی و مالی کنم و من رو خیلی مشهور و ثروتمند کرد
  در این مورد خیلی افراد به این نسخه اعتقاد دارند و برایشان شانس آورده
  تینو یک نقاش معروف محلی هلندی می‌گوید: من و شاگردانم آرزو می‌کنیم یکبار دیگر این نامه به دست ما بصورت اتفاقی برسد. چون یکبار که رسید این کار شانس بالایی برای ما داشت و توانستیم از این راه با خیلی از آدمها در مورد کارمان دوست بشویم
  این اتفاق برای شما هم خواهد افتاد به شرط آنکه شما هم به نوبه خود آن را برای دیگران، حداقل برای همه دوستانتان ارسال نمایید
  حتما 20 کپی بفرستید و ببینید که ظرف مدت 4 روز چه اتفاقی می‌افتد. این زنجیره از ونزوئلا شروع شد و این نامه از ماریا پیگیری و به ژوهان مرد خیری در آمریکای شمالی نوشته است. او دانشجوی مهندسی مکانیک است و شاغل. از آنجا که این کپی باید در سراسر جهان بگردد شما باید 20 کپی تهیه نموده و برای دوستان و همکارانتان بفرستید پس از چند روز شما یک سورپریز دریافت خواهید نمود. این یک حقیقت است حتی اگر شما یک شخص خرافاتی نباشید. حداقل به این باور داشته باشید که در آن نامها و هویتهایی وجود دارد که قابل استناد و دسترسی بوده و می‌توان با آنها مکاتبه نمود که این موضوع را تصدیق کنند
  پال سینگ کارمند اداری یک بانک در نپال این ایمیل رادریافت نموده ولی فراموش کرد که این نامه را باید ظرف مدت 96 ساعت ارسال کند. او شغلش را از دست داد؛ کمی بعد نامه را پیدا کرد و 200 کپی ایمیل ارسال نمود و ظرف مدت چند روز شغل بهتری بدست آورد
  بخوانید و فقط پاک نکنید
  اگر باور كنید چیزی از دست نمی دهید
  انتخاب با شماست!!!
  كافیست ایمان داشته باشید!
  ” متن نامه ”
  به نام صاحب شانس (همكار گرامی)
  دوست من، با نگاه به این نامه شما ابتدا به یاد خالق عشق باشید و این نامه را زمانی که دریافت می‌کنید به آنچه دوست دارید دست پیدا خواهید کرد. فکر کنید و کسی را که دوست دارید و میدانید گرفتار است با قلبتان برایش دعا کنید تا مشکلات او از طرف خداوند به واسطه شما حل گردد و بعد یک اتفاقی که انتظارش را می‌کشید و حتی تصورش را نمی‌کنید برایتان اتفاق خواهد افتاد
  با دعا برای آن دوست، برکت بیشتر برای شما خواهد رسید
  این یک راز است… راز بقاء انرژی… رازی که در فیزیک و متافیزیک به قانون بقاء انرژی شهرت یافته است

  1. جواد حیدرزاده می گوید

   ( هر کنشی را واکنشی است مساوی و در خلاف جهت ) شادی واقعی در کمک کردن و خیر خواهی است

  2. خلیل می گوید

   شانس اعتقاد به شانس از باور کمبود نشات میگیرد وانسانی که بخواد با شانس پولدار بشه یا نمیشه اگه هم بشه شانسی از دستش میده وکلا خدا کارهاش رو روی حکمت میکنه نه شانسی واتفاقی

  3. افشین می گوید

   سلام خسته نباشید ببخشید میشه یک راهنمایی کنید کدوم متن رو بفرستم برای دوستانم آیا واقعیت داره از چه طریقی کاملا میشه توضیح بدید ممنون

  4. علی می گوید

   سلام میشه راهنمایی کنید کدوم متن رابایدب دوستانم بفرستم و چجوری بفرستم

 13. مهران می گوید

  واقعا من به جذب ایمان دارم وشکر گزار خدا هستم وبه نتیجه رسیدم من خودم 10 سال قبل با 200 هزار تومان سرمایه شروع کردم وهمیشه تو این فکر بودم که روزی یکی از میلیاردرهای ایران خواهم شد و شدم وخدا را شکر الان یکی از تاجران موفق ایران هستم

  1. مهشید می گوید

   سلام.آقا مهران که میگید الان یکی از تاجران هستی لطف میکنی بامن در تماس باشید یا شماره ی ایمیلتون رو برام بزارید؟خیلی گرفتارم و کسی روی دلسوزی یاریم نمیکنه و کمکم نمیکنه.من میخوام کمکم کنی راهی رو برای پولدار شدن در پیش بگیرم.خواهش میکنم این کمکو از من دریغ نکنید.ممنون میشم

  2. ستاره می گوید

   به ماهم‌کمک‌ کن

  3. مریم .ر09361979867 می گوید

   سلام واقعا چطوری میشه لطف کنین بگین مچکرحتی اگر مایل بودین شماره بزارین حتما ازتون راهکاربگیرم .سپاس

 14. سحر می گوید

  مطالب عالی و امیدوار کننده بود .فقط کائنات دقیقا چی هست ؟ این افکار تا چ وقت باید در وجود و ذهن ما باشه اگر ب نتیجه نرسیدیم ارزو و رویاهایمان نابود نمشود ؟ایا بیشتر از قبل افسرده نمیشویم ؟ ممنون از سایت خوبتون

  1. خلیل می گوید

   کانال عالم هستی وهر چیز بجز تو خدا می باشد

   1. خلیل می گوید

    کانات

  2. بشارت می گوید

   معمولا ادم وقتی میخواد دیدگاهشو تغییر بده همه چیز سعی میکنه جلوشو بگیره پس کار سختیه، خب الان به نظر شما اگه مثلا هزار تومان داشته باشی دو برابر بشه برات کافیه؟ به نظرت اون 2 هزار تومان همیشگی هست یا خرج میشه؟ پس باید تا زمانی که ثروت میخوای افکار مثبت خرج کنی…
   در مورد نتیجه کار هم باید گفت شما سالها افکار منفی در مورد ثروت در ذهنت انباشته شده پس نباید انتظار داشته باشی با چند روزی استفاده از افکار مثبت تیلیاردر بشی. قطعا ذهنت نیاز به زمان داره. اگر ادم فکر کنه قراره افسرده بشه نمیتونه هیچ کاری انجام بده. مثلا فکر کن میخوای ازدواج کنی بعد بگی اگه طرفم ادم بدی باشه چی ؟ اگه دست بزن داشته باشه چی ؟ و هزاران افکار منفیه دیگه تازه میگی پس ازدواج کنم افسرده میشم… ! به هر حال زندگی در جریان هستش. بهتره تمام تلاشتو کنی و قبل از انجام هر کاری افکار منفی رو بزاری کنار تا شانس موفقیتت بیشتر بشه.
   من فقط یه کاربر عادی ام ولی احساس کردم بهتره اینارو بگم…

 15. سعید می گوید

  از قدیم گفته اند خواستن توانستن است

 16. vahid rasouli می گوید

  با سلام
  مطالب وب سایت فوق العاده.
  راستی می خواستم یه وب سایت هم به کاربرانتون معرفی کنم که در مورد تغییر باور ها و جملات تاکیدی کار کرده.اسم وب سایت متا فکر هستش.اینم از لینکش: MetaFekr.com
  از تلاش های بی وقفه تون متشکرم

 17. M00hamad20 می گوید

  با روش های جدید و راحت میتونید اهدافتون رو خلق کنید توی این سایت چیزایی خوبی دیدم

 18. reihaneh606 می گوید

  حالا واقعا کسی با این روش میلیونرشده

  1. M00hamad20 می گوید

   MONYMS.IR

 19. nematzareynezhad می گوید

  ممنون از وب سایت تون

 20. fat2276626 می گوید

  سلام واقعا از شما متشکرم بخاطر مطالب مفید و آموزنده ای که ارائه میکنید.

 21. partmusic می گوید

  ثروت مند شدن خیلی ساده است به شرطی که خیلی جدی نگیریدش

 22. adnan.azad88 می گوید

  با سلام،در مورد احساس خوب و همه اینها من هم موافقم،فقط سرخوردگی و ناراحتی از اونجایی شروع میشه که ممکنه تصور اون ماشین گرونقیمت که دقایقی وانمود کردی میخوای بخریش تا مدتها تو رو رها نکنه،یعنی مانع شکرگزاری از خودروی فعلی بشه،و عدم دریافت باعث بشه ناراحتی حتی افزایش پیدا کنه،خیلی تکنیک های خوب و خطرناکی هستن

 23. massoud832 می گوید

  واقعاسایتتون عالیه بایه قیمت خیلی خیلی مناسب داریدراهکارهایی رومیدیدکه سایتهای دیگه حداقل صدبرابرش رومیگیرن

 24. akazemi می گوید

  با سلام
  در جایی که نوشتین که از مغازه های گرانقیمت دیدن کنید و حتی لباس هایی که دوست دارین رو پرو کنین
  حالا اگه خواستیم اون لباسو بخریم و پول و قدرت خرید نداشتیم. اونوقت چه اتفاقی میفتده؟ طبق نوشته هاتون کائنات چطور به این مورد پاسخ میدند؟ به نظرم دوباره برمی گردیم به همون پله اول. لطفا بفرمائید…
  با تشکر

  1. Admin می گوید

   دوست عزیز به نظر نویسنده : “اینکه چطور آنچه را میخواهید بدست آورید مشکل شما نیست ! شما اصلا نباید بابت آن نگران باشید، شما فقط باید آنچه را که میخواهید داشته باشید را مکررا مجسم کنید، کائنات راه بدست آوردنش را جلو پایتان خواهند گذاشت.”

 25. Flora می گوید

  براى خوندن دنباله اين مطلب
  ( 5 راه ساده برای جذب پول و ثروت از طریق قانون جذب)چه بايد بكنم،من عضو سوخت جت شدم،يا لااقل خودم اينطور فكر ميكنم!!!!!
  لطفا راهنماييم كنيد.
  ممنون

  1. Admin می گوید

   شما عضو پروژه سوخت جت نیستید؛ مرحله 2 و 3 لینک زیر رو باید طی کنید :

   https://12ceo.ir/%d9%be%d8%b1%d9%88%da%98%d9%87-%d8%b3%d9%88%d8%ae%d8%aa-%d8%ac%d8%aa/

 26. maryam3041 می گوید

  سایتتون عالیه کاش PDF مطالب رو تو سایت برای دانلود قرار بدین

  1. حمیدرضا می گوید

   منم موافقم – کاشکی پی دی اف بود

   1. سامان می گوید

    admin
    جان خیلی راحته کاری نداره یه افزونه نصب کنید که دوستان بتونن با اون مطالب رو به صورت pdf ذخیره کنند

 27. rezazarediba می گوید

  ای کاش زودتر با شما آشنا شده بودم

 28. shazdeh88 می گوید

  متشکرم…به نطرم میاد اثربخشی این مطلب (قانون جذب) در تکرار و مداوم خواندنش است

 29. Anna می گوید

  مرسی از وبسایتتون

  1. بشارت می گوید

   کاشکی کاربران دیگه هم غیر از تشکر، تجربیات خودشون رو بگن که همه استفاده کنیم…

دیدگاه تان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**