• info@12ceo.ir
 • ایران - تهران - دفتر سایت مدیر عامل

بهترین سئو سایت با تیم سئو یاسئومی

خدمات سئو سایت یاسئومی

 

موتورهای جستجو از فاکتورهای مهم در ارزش‌گذاری برند شما می‌باشد. از همین رو می‌توانید با استفاده از خدمات سئو سایت اصولی و مناسب ضمن اینکه در مدت زمان طولانی جزء موضوعات جستجوی پربازدید باشید؛ زمینه افزایش فروش و درآمد خود را مهیا کنید.

این مقاله قصد دارد به اهمیت بهینه‌سازی سایت و  ارائه خدمات سئو سایت یاسئومی بپردازد، اما پیش از آن لازم ست که ابتدا مفهوم سئو (SEO) را تعریف کرد.

بدیهی است به‌کارگیری پکیج کامل خدمات سئو سایت یاسئومی که حاصل سال‌ها مطالعه و تحقیق افراد متخصص در زمینه طراحی و بهینه‌سازی سایت است، می‌تواند یک گزینه بسیار مناسب برای بهبود رتبه در جستجو گوگل و  توسعه کسب و کار شما باشد.

منظور از سئو (SEO) چیست؟

سئو (SEO)که کوتاه شده عبارت  Search Engine Optimizationاست، به معنی بهینه‌سازی موتورهای جستجو می‌باشد. منظور از سئو بهبود و پیشرفت محتوای موجود در وب‌سایت و کارکرد آن به منظور بالابردن رتبه سایت مورد نظر در گوگل است که موجب افزایش بازدید سایت می‌گردد. البته دستیابی به این مهم منوط به  تبعیت کردن از استاندارهای گوگل می‌باشد.

چرا سئو سایت مهم است؟

از اصلی‌ترین اهمیت سئو یا بهینه‌سازی وب‌ سایت می‌توان به افزایش ترافیک سایت اشاره کرد. دارندگان مشاغل و مدیران سایت‌ها همواره باید برای افزایش بازدیدکنندگان و در نتیجه آن رونق روز افزون حرفه خود از خدمات به‌روز سئو وب سایت بهره ببرند.

از مهم‌ترین مزایای خدمات سئو سایت عبارتند از:

 • هزینه کم‌تر نسبت به دیگر فنون مارکتینگ و تبلیغات
 • راندمان بالاتر در مقابل سایر روش‌های دیجیتال مارکتینگ
 • جلب اعتماد و اطمینان کاربر با قرارگیری در رتبه بالا

بنابراین می‌توان بیان کرد که استفاده از خدمات بهینه ‌سازی وب سایت برترین و در عین حال مفیدترین راه سرمایه‌گذاری در کسب و کار آنلاین می‌باشد.

خدمات سئو سایت چیست؟

این خدمات به اقداماتی اطلاق می‌گردد که موجب افزایش مراجعه‌کنندگان وب سایت برای مقاصد مختلف نظیر فروش، آموزش، برندینگ و غیره و همچنین بالارفتن جایگاه سایت در گوگل می‌شود.

پکیج خدمات سئو سایت یاسئومی با استفاده از مهارت‌های افراد کاردان خود در حوزه‌های مختلف بهینه‌سازی وب سایت، طراحی سایت و … برای قرارگیری و دستیابی سایت شما در صفحه اول موتور جستجوگر گوگل و بهبود درآمد گردآوری شده است. این خدمات شامل:

 • مشاوره سئو
 • کیورد ریسرچ
 • استراتژی سئو
 • طراحی سایت
 • سئوفنی
 • سئو محتوایی
 • سئو داخلی
 • افزایش سرعت
 • بکلینک
 • افزایش کلیک
 • افزایش فروش
 • پشتیبانی

خدمات مشاوره سئو یاسئومی

برای پاسخ‌گویی به سوالات در رابطه با خدمات سئو توصیه می‌شود با مشاوران بهینه‌سازی سایت یاسئومی تماس حاصل فرمایید. مشاور سئو قادر خواهد بود نیازهای سایت شما را در زمینه‌های مختلف  بهبود بخشد.

خدمات کیورد ریسرچ سئو یاسئومی

تحقیق کلمات کلیدی از قسمت‌های مهم در خدمات سئو سایت می‌باشد. کلمات کلیدی همان واژه‌هایی هستند که کاربر در گوگل به جستجو مطلب مرتبط با آن می‌پردازد.

مطلبی که شما در سایت خود به نگارش درمی‌آورید، بازتابی از کلمات کلیدی جستجوشده در گوگل است. به همین دلیل کیورد ریسرچ از اهمیت بالایی در  تکنیک‌های بازاریابی آنلاین برخوردار است.

خدمات استراتژی سئو یاسئومی

برای توسعه در تجارت و افزایش ترافیک سایت همواره باید از استراتژی‌ها و راهکارهای بااهمیت سئو سایت بهره برد.

خدمات طراحی سایت یاسئومی

طراحی سایت بنیان تمام زیرساخت‌های سئویی است. سایت یاسئومی ضمن حفظ اصول بهینه‌سازی و خدمات آن و با توجه به سلیقه و نوع حرفه مورد نظر فرد می‌تواند یک سایت کاملاً یونیک برای شما طراحی کند.

خدمات سئوفنی یاسئومی

در این نوع از خدمات، مشکلات و مسائل سایت از نظر فنی رفع و رجوع می‌شود. این موارد شامل: تنظیمات فایل، برطرف کردن خطاهای مختلف، شناسایی و رفع مضمون تکراری، سئوسازی URL و … می‌باشد.

خدمات سئو محتوایی یاسئومی

این بخش نقش بسیار مهمی در سئو وب سایت ایفا می‌کند. تولید سئوی محتوایی به کلمه کلیدی و مطلب جستجوشده توسط کاربر بستگی دارد. لازم به‌ذکر است که محتوا باید از هر لحاظ منحصر به‌فرد و کامل باشد.

خدمات سئو داخلی یاسئومی

یکی از پارامترهای مهم در تشخیص مناسب موتور جستجوگر، توجه به سئو داخلی است. از جمله کارهای مرتبط با این نوع از خدمات سئو سایت یاسئومی می‌توان به گذاشتن لینک در محتوا، سئوی مطلب، توضیحات متا، جادادن انواع تصاویر و غیره اشاره کرد.

خدمات افزایش سرعت سئو یاسئومی

کاربر همیشه درصدد دستیابی به مطلب سرچ شده در سریع‌ترین زمان ممکن است. از همین رو سرعت بارگیری و لودشدن وب سایت فاکتور مهمی در رتبه‌بندی می‌باشد. گوگل اولویت را همیشه با سایت‌هایی درنظر می‌گیرد که در زمان سریع‌تری برای مخاطب باز می‌شود.

خدمات بکلینک سئو پ یاسئومی

لینک‌هایی هستند که توسط سایت‌های دیگر به وب سایت شما ارجاع می‌شود. باید اذعان داشت که این عمل نشان‌دهنده معتبر و قابل اطمینان بودن سایت مذکور است.

خدمات افزایش کلیک سئو یاسئومی

هرچه تعداد کلیک روی صفحه مورد نظر بیشتر باشد، حکایت از افزایش تعداد بازدید و ترافیک دارد که خود تاثیر شگرفی در رتبه‌بندی سایت می‌گذارد.

خدمات افزایش فروش سئو یاسئومی

همان‌طور که پیش‌تر اشاره شد با استفاده از خدمات سئو سایت می‌توانید از بهبود جایگاه و پیشرفت و افزایش بیزینس خود اطمینان حاصل کنید.

خدمات پشتیبانی سئو  یاسئومی

شما مدیران و صاحبان وب سایت‌های مختلف می‌توانید برای اطلاع از خدمات بهینه‌سازی سایت یاسئومی با تیم کارشناسان ما 24 ساعت شبانه روز در تماس باشید.

نتیجه‌گیری

برخورداری از یک محتوا و مضمون کامل، استفاده از منابع و مآخذ دارای اعتبار بالا و ایجاد یک طراحی وب سایت جذاب از اصول مهم برای کسب موفقیت در خدمات سئو سایت و بهینه‌سازی آن است.

گروه متخصص و کارشناس سئو سایت یاسئومی، شما را نه تنها در پیشرفت رتبه‌بندی در موتور جستجو، بلکه به کسب درآمد و سود بیشتر از وب‌سایت راهنمایی می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *