• info@12ceo.ir
  • ایران - تهران - دفتر سایت مدیر عامل

خرید ساعت اصلی همانند طراحی، نیاز به بهبود کمی

کالیبر جدید

همانند طراحی، نیاز به بهبود کمی در حرکت وجود داشت،  خرید ساعت اما رولکس یک بازسازی اساسی در کالیبر انجام داد که قبلاً به دلیل استحکام و دقت شناخته شده بود، Caliber 3135. Caliber 3235 جایگزین 3135 شد. در سال 2015، رولکس شروع به معرفی نسل جدید کالیبرها در مدل های به روز خود. در میان ساعت های فولادی آن، علاوه بر Datejust، در Sea-Dweller جدید و در GMT-Master II جدید با قاب آبی-قرمز قرار گرفته است. با کالیبر 3235، تنها 10 درصد از اجزای 3135 بدون تغییر باقی ماندند. به طور کلی، رولکس در مجموع 14 اختراع برای این کالیبر دریافت کرده است.

این چه سودی برای پوشنده دارد؟ مقاومت  خرید ساعت اصلی در برابر ضربه و قابلیت اطمینان افزایش یافته است. مکانیسم سیم پیچ کارآمدتر است و ذخیره توان خود را سریعتر ایجاد می کند، در درجه اول به دلیل نوسان ساز جدید بلبرینگ. بیشتر از همه، حداکثر ذخیره انرژی از 48 ساعت استاندارد به 70 ساعت افزایش یافته است. رولکس از طریق استفاده از دیواره بشکه نازک‌تر، که امکان استفاده از فنر اصلی طولانی‌تر را فراهم می‌کند، و همچنین با فرار نوآورانه Chronergy خود، که کارایی فرار اهرمی سوئیس را تا 15 درصد افزایش می‌دهد، به این مهم دست یافته است. این امر با هندسه اصلاح شده و شکل اسکلت شده که وزن آن را کاهش می دهد ممکن می شود. فرار سبک وزن نیز به دلیل صدای تیک تاک بسیار آرامتر آن قابل توجه است.
توسط حق چاپ محافظت می شود
رولکس کالیبر 3235

چرخ فرار آلیاژ نیکل فسفر با استفاده از فرآیند LIGA (مخفف آلمانی لیتوگرافی، آبکاری و قالب گیری) تولید می شود و هیچ واکنشی به میدان های مغناطیسی ندارد. کارکنان تعادل جدید همچنین حفاظت میدان مغناطیسی را بهبود می بخشد. فنر موی آبی پاراکروم ساخته شده از آلیاژ نیوبیوم-زیرکونیوم در حال حاضر با مدل های دیگر آشنا است، مانند کمک فنر Paraflex. لرزش انتهایی تعادل را می توان با یک پیچ به جای دو پیچ تنظیم کرد. و overcoil تنفس متحدالمرکز فنر مو را تضمین می کند، همانطور که نوسان ساز با فنر آزاد با پیچ های Microstella.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *