• info@12ceo.ir
  • ایران - تهران - دفتر سایت مدیر عامل

طراحی حرفه ای سایت آژانس گردشگری

طراحی حرفه ای سایت آژانس گردشگری

طراحی سایت آژانس هواپیمایی

طراحی سایت آژانس هواپیمایی یکی از راه هایی است که می توان بدون واسطه با مشتری ارتباط برقرار کرد. در طراحی سایت آژانس هواپیمایی به یکی اصلی ترین مواردی که باید توجه کرد این است که، سایت آژانس هواپیمایی ای طراحی کنید که واکنش گرا باشد. واکنش گرا بودن یک سایت آژانس هواپیمایی بدین معنی است که بتوان آن سایت را در تمامی پلت فرم ها از جمله گوشی موبایل، تبلت و… اجرا کرده و از امکانات آن استفاده کرد. برای این امر می توانید به دیگر وب سایت های آژانس هواپیمایی در دنیا مراجعه کنید و با ساختار آن ها آشنا شوید.

یکی از اسرار موفقیت شما در طراحی سایت آژانس هواپیمایی این است که لینک و رابط کاربری آن به سهولت اتفاق افتد. طبق تحقیقات و نظر سنجی هایی که از مراجعه کنندگان سایت های آژانس هواپیمایی بدست آمده این است که، کاربران گرایش به مراجعه و استفاده از سایت هایی را دارند که دسترسی و رابط کاربری آسان تری نسبت به دیگر سایت ها دارند.

 طراحی سایت آژانس هواپیمایی

 

برخی از ویژگی هایی که در طراحی سایت آژانس هواپیمایی باید به آن توجه کنید

1.   طراحی صفحات پذیرش آنلاین برای کاربران

2.   طراحی صفحه ای برای وضعیت و نشان دادن مرحله بلیط کاربران

3.   طراحی صفحه ای برای خرید بلیط آنلاین کاربران، که هرچه این صفحه از پیچیدگی خرید به دور باشد، شما می توانید مسافران بیشتری را جذب کنید.

4.   طراحی صفحه ای رسمی و امن برای پرداخت آنلاین کاربران

5.   طراحی صفحه ای برای ارتباط مستقیم بین کاربر و مسئولین آژانس هواپیمایی. شما با این کار می توانید مشتریان خود را از لحظه ورود به صفحه تان تا لحظه رزرو بلیط همراهی کنید که البته این امر در جذب مسافر، تاثیر چشمگیری دارد.

6.   طراحی صفحه ای برای توضیح و معرفی مکان های زیارتی، سیاحتی و مراکز خرید هر شهر

طراحی سایت هتل

امروزه طراحی سایت هتل برای تمامی هتل داران امری است ضروری که در کسب و کار آن ها و جذب کاربر تاثیر به سزایی برای آن ها دارد. در گذشته اگر مسئولین یک هتل در جهت طراحی و ساخت سایت قدم برمی داشتند، نسبت به رقبای خود جلوه بهتری داشته و مسافران و گردشگران بیشتری را نسبت به سایر هتل ها جذب می کردند. اما امروزه و در دنیای اینترنتی اگر هر کسب و کاری از جمله هتل داری، اقدامی برای طراحی سایت و ورود به دنیای جهانی اینترنت نداشته باشند، جزو کسب و کار های سنتی محسوب شده و از دیگر رقبا عقب می مانند؛ در واقع می توان گفت که طراحی سایت هتل دیگر مزیت محسوب نمی شود و در واقع الزامی در جهت پیشرف تلقی می شود.

از اصلی ترین امکاناتی که برای سایت هتل خود باید در نظر بگیرید این است که صفحه ای طراحی کنید تا کاربران به راحتی و بدون هیچ واسطه ای بتوانند به صورت آنلاین و بدون نیاز به تماس تلفنی، اتاق مورد نظرشان را رزرو کنند. برای این کار باید سرویس مجهزی را آماده کنید تا همیشه تعداد اتاق های خالی و امکانات موجود در هر اتاق از جمله تعداد تخت خواب ها، نمای پنجره، طبقه ای که اتاق در آن وجود دارد و…، بطور روزانه برای کاربران نمایش داده شود. همه این ها نکات مثبتی هستند که که می توانید در طراحی سایت هتل خود در یک چهارچوب و قالب خاص، رعایت کنید. نکته قابل تامل این است که با توجه به محدودیت هایی که وجود دارد، نمی توان همه ی اطلاعات را به صورت آنلاین در اختیار کابران قرار داد و برای اینکار لازم است قسمتی را تحت عنوان سامانه رزرواسیون برای کاربران طراحی کرده تا بتوانند برخی از سوال های خود را به صورت مستقیم از یک اپراتور بپرسند.

 قابلیت های طراحی سایت هتل

قابلیت های طراحی سایت هتل

 یکی از قسمت های مهمی که برای سایت خود باید طراحی کنید، گالری عکس است. کاربران با ورود به بخش گالری عکس سایت هتل شما می توانند با قسمت های مختلف هتل شما از جمله فضای بیرونی هتل، فضای درونی و رستوران هتل شما، اتاق ها، نمای هر اتاق و… آشنا شوند که البته این امر در جذب گردشگر تاثیر خود را دارد.

از دیگر صفحاتی که پیشنهاد می شود تا در طراحی سایت خود از آن استفاده کنید، طراحی صفحه ای است که این امکان را به مسافر هتل شما بدهد تا بتواند در زمان اقامت در هتل شما، وعده های غذایی و غذاهایی که میخواهد در مدت اقامت سرو کند را از قبل و به صورت آنلاین سفارش و ثبت کند. موارد دیگری چون رزرو تورهای گردشگری، تاکسی و.. از امکاناتی هستند که می توانید برای هرچه بهتر دیده شدن سایت خود از آن ها بهره ببرید.

برای دریافت اطلاعات مربوط به وب سرویس فراسو با مشاورین ما در تماس باشید.

طراحی سایت فروش بلیط

طراحی سایت فروش بلیط قطار، اتوبوس، هواپیما و دیگر وسایل حمل و نقل می تواند در جهت پیشرفت و رونق کسب و کار شما موثر باشد. مسافران و گردشگران سال های زیادی است که روش های سنتی و قدیمی را کنار گذاشته و با وجود فضای مجازی و شبکه جهانی اینترنت، به سمت خرید و رزرو اینترنتی بلیط سوق داده شده اند. همین امر موجب شده است تا تمامی شرکت های حمل و نقل و آژانس های گردشگری صفحه ای اختصاصی برای فروش بلیط طراحی نمایند.

دیگر امکاناتی که در طراحی سایت فروش بلیط هواپیما می توانید در اختیار کاربرانتان قرار دهید، می توان موارد زیر را نام برد:

1.   برای هر چه بهتر دیده شدن سایت فروش بلیط خود می توانید، صفحه ای برای قرار د ادن تورهای شرکت خود اختصاص دهید. با این کار می توانید کابران خود را با تور هایی که برگزار کرده اید و کمی و کیفی آن ها آشنا کرده و در را جذب بیشتر گردشگر قدم بردارید.

2.   دیگر پیشنهادی که می توانیم به شما در جهت جذب کاربر بدهیم این است که در طراحی سایت فروش بلیط خود قسمتی را برای دریافت مشاوره آنلاین در نظر بگیرید. با این کار این امکان را به کابر خود می دهید که در هر ساعت از شبانه روز که به سایت شما مراجعه می کنند، بتوانند به راحتی و بصورت آنلاین از اپراتور های شما برای انتخاب بهتر مشاوره گیرند. این امر امکان آن را به کاربران شما می دهد که بدون محدودیت زمانی و جغرافیای با شما و به صورت مستقیم ارتباط برقرار کنند.

 طراحی سایت فروش بلیط

در پایان

در پایان باید به شما پیشنهاد دهیم برای طراحی سایت خود، به متخصصینی مراجعه کنید که نیاز شما و مخاطبانتان را بشناسند و بهترین سایت را برایتان تدارک ببینند. از همین رو باید بگوییم گروه متخصصین سیتی نت، از بهترین های این عرصه هستند.

برای دریافت اطلاعات مربوط به وب سرویس بلیط قطار با ما تماس بگیرید.

برگرفته از وب سایت گروه سیتی نت به آدرس اینترنتی https://citynet.ir/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *