• info@12ceo.ir
 • ایران - تهران - دفتر سایت مدیر عامل

مشاوره حقوقی ۲۴ ساعته | مشاوره حقوقی با بهترین وکیل

راهنمای مقاله

 • نگاهی به شغل مشاوره حقوقی
  • اهمیت مشاوره حقوقی
  • به چه کسی مشاور حقوقی گفته می‌شود؟
  • بین مشاور حقوقی و وکیل دادگستری چه رابطه‌ای وجود دارد؟
  • آشنایی با وظایف مهم مشاور حقوقی
  • مشاوره حقوقی در ارتباط با چه موضوعاتی ارائه می‌شود؟
  • بهترین زمان استفاده از مشاوره حقوقی
  • هزینه دریافت مشاوره حقوقی
  • ارائه مشاوره حقوقی به صورت تلفنی، آنلاین و حضوری
  • بهره‌مندی از مشاوره حقوقی چه مزایایی دارد؟
  • چرا مجموعه حقوقی یاسا را انتخاب کنیم؟

شاید در مورد مشاوره حقوقی و حیطه کاری آن اطلاعاتی کم و بیش داشته باشید اما باید اذعان کرد که در حال حاضر مشاوره حقوقی را می‌توان نوعی شغل مستقل به حساب آورد.

نگاهی به شغل مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی، همانطور که از نام آن پیدا است، به ارائه پیشنهادات و راهکارهای مناسب در امور حقوقی ارتباط دارد. مشاوره حقوقی، صرفا توسط مشاوران انجام نمی‌شود بلکه وکلا دادگستری نیز در این زمینه فعالیت می‌کنند.

افرادی که به عنوان مشاور حقوقی شناخته می‌شوند، یک سری وظایف مشخصی در قبال موکلین دارند. در واقع موکل که برای اخذ مشاوره حقوقی به دفتر کار وکیل مراجعه می‌کند، باید نظرات و پیشنهاداتی که توسط وکیل ارائه می‌شود، راهگشا باشد و همچنین با قوانین روز کشور منطبق باشد.

صرف داشتن اطلاعات حقوقی، نمی‌تواند جز ویژگی اصلی مشاوران حقوقی باشد، بلکه افرادی که در این زمینه فعالیت می‌کنند، باید توانایی ارائه مشاوره مطلوبی را نیز داشته باشند.

هر کسی که در حوزه مشاوره حقوقی فعالیت می‌کند، باید در دو نقش ایفای وظیفه کند. در واقع مشاور حقوقی، به عنوان فردی که تحصیلات رشته حقوق را دارد و به صورت تخصصی در امور حقوقی فعالیت می‌کند، باید این توانایی را داشته باشد تا در نقش مشاور نیز ایفای وظیفه کند.

نوشته های مشابه

 • دادخواست و درخواست چه تفاوتی با یکدیگر دارند؟ ۱۴۰۰/۰۵/۱۸
 • مشاوره حقوقی تلفنی | مشاوره تلفنی با وکیل دادگستری ۱۴۰۱/۰۳/۲۱

بنابراین شاید برخی از وکلا به جهت آن که توانایی ایفای نقش مشاور را ندارند، در ارتباط با امور مشاوره حقوقی نیز نتوانند فعالیت کنند.

البته که کمتر وکیلی را می‌توان یافت که در حوزه مشاوره حقوقی نیز فعالیت نکند و تقریبا همه وکلای دادگستری، علاوه بر شغل وکالت، به عنوان مشاوره حقوقی به شهروندان اطلاعات حقوقی می‌دهند.

می‌توان اینگونه بیان کرد که مشاوره حقوقی به عنوان بخشی از شغل وکالت محسوب می‌شود و یک وکیل به لحلظ قانونی می‌تواند علاوه بر قبول وکالت دعاوی مختلف به امر ارائه مشاوره حقوقی نیز بپردازد.

البته که صرف داشتن پروانه وکالت نمی‌تواند سبب شود تا وکلا به لحاظ قانونی بتوانند در نقش مشاور حقوقی ایفای وظیفه کنند. اما در هرصورت، بسیاری از وکلا بیشتر از آن که تمایل به اخذ پرونده‌های حقوقی داشته باشند، در زمینه مشاوره حقوقی فعالیت می‌کنند.

این موضوع نشان‌دهنده اهمیت بالای شغل مشاوره حقوقی است و طبیعتا افرادی می‌توانند وارد چنین حوزه کاری شوند که از شرایطی مانند تحصیلات حقوقی برخوردار باشند.

فعالیت به عنوان مشاور حقوقی شرایط خاصی دارد و قاعدتا همه افراد نمی‌توانند در این حوزه فعالیت داشته باشند. برخورداری از اطلاعات روز حقوقی و تسلط کافی به قوانین کشور از جمله ویژگی‌های بارز یک مشاور حقوقی است.

موکل اگر قصد دریافت مشاوره حقوقی را داشته باشد، یقینا به دنبال افرادی خواهد بود که سوابق کاری و تحصیلی قابل قبولی داشته باشند تا بتوانند در مورد مشکل حقوقی به وجود آمده، پیشنهادات مناسبی را ارائه کند.

اهمیت مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی از جهات مختلف برای موکلین دارای اهمیت فراوان است. داشتن اطلاعات حقوقی می‌تواند در امور روزمره برای مردم کارایی زیادی داشته باشد.

یکی از موضوعاتی که نیاز به ارائه مشاوره دارد، مسائل حقوقی است. با توجه به این که داشتن اطلاعات حقوقی در بسیاری از زمینه‌ها امروزه یک نیاز اساسی و مهم محسوب می‌شود، از این حیث باید سطح معلومات در این زمینه افزایش چشمگیری داشته باشد.

به احتمال فراوان در دوران زندگی خود با مشکلاتی مواجه شده‌اید که زمینه حقوقی داشته باشند. در این صورت اگر اطلاعات حقوقی کافی نداشته باشید، یقینا مشکلات بیشتری را برایتان به وجود خواهد آورد. قاعدتا برای رفع مشکل خود باید به وکیل دادگستری یا مشاور حقوقی مراجعه کنید.

داشتن اطلاعات حقوقی می‌تواند به شما در زمینه‌های مختلف کمک کند و بهتر است که سطح دانش خود را در این حوزه افزایش دهید.

پرواضح است که نقش وکیل در رسیدگی به شکایات و پرونده‌های مختلف قضایی بسیار موثر است اما داشتن وکیل تنها راه حل در این زمینه نیست.

متخصصین حقوقی در کشور ما صرفا به جامعه وکالت محدود نمی‌شود و سایر اشخاص نظیر مشاوران حقوقی را نیز در بر می‌گیرد.

بودن مشاور حقوقی در کنار شما برای رسیدگی و حل و فصل مشکل حقوقی که برایتان ایجاد شده است، بسیار تاثیرگذار خواهد بود. اهمیت استفاده از مشاوره حقوقی زمانی نمود پیدا می‌کند که با مشکلی مواجه شده باشید و آن مشکل جنبه حقوقی داشته باشد.

برخی افراد به رغم علاقه شدیدی که به اطلاعات حقوقی دارند، همواره با بسیاری از مشاوران حقوقی در ارتباط هستند تا بتوانند سطح علمی خود را افزایش دهند.

اما سایر افراد ممکن است که برحسب اقتضای موقعیت شغلی خود با مشکل حقوقی مواجه شده باشند که در این صورت برای رفع مشکل خود به متخصصین حقوقی نظیر مشاوران حقوقی مراجعه می‌کنند.

بنابراین تمامی این موارد نشان از اهمیت بالای حیطه کاری مشاوره حقوقی است و اگر در ارتباط با مسائل مختلف به مشکل برخورد کردید، بهتر در اسرع وقت از مشاوره های حقوقی متخصصین این حوزه نهایت استفاده را داشته باشید.

به چه کسی مشاور حقوقی گفته می‌شود؟

یکی از سوالاتی که همراه در این زمینه مطرح می‌شود، آن است که مشاور حقوقی به چه کسی گفته می‌شود؟

مشاور حقوقی به کسی گفته می‌شود که دانش کافی در مورد مسائل حقوقی دارد و با توجه به تسلط بالا وی به قوانین و مقررات می تواند راهکارها و پیشنهاداتی را در قالب مشاوره به متقاضیان دهد.

مشاور حقوقی در واقع به شرکت‌ها، سازمان‌های مختلف در زمینه‌های حقوقی نظیر امور قراردادی، حل اختلافات و دعاوی مختلف مشاوره می‌دهد.

امروزه تقریبا هر ارگان یا سازمانی را مشاهده کنید، برای رسیدگی و حل و فصل مسائل حقوقی با تعدادی از مشاوران حقوقی قرارداد منعقد می‌کنند.

در واقع بودن متخصص حقوقی در شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف امروزه یک نیاز اساسی محسوب می‌شود و این موضوع نشان از اهمیت بالای داشتن اطلاعات حقوقی در این زمینه است.

تجربه نشان داده است که ارگان‌هایی که برای انجام امور خود از مشاور حقوقی استفاده می‌کنند، کمتر دچار مشکلات حقوقی می‌شوند و اگر در این زمینه با مشکلی خاص روبرو شوند، مشاور حقوقی می‌تواند در جهت حل اینگونه مسائل اقدامات لازم را انجام دهد.

مسائل حقوقی از آن جهت که اهمیت بالایی دارند و حل و فصل و ارائه راهکارهای مناسب صرفا توسط متخصصین این حوزه انجام می‌شود، برای جلوگیری از ضررهای احتمالی مشورت با وکیل یا کارشناس حقوقی امری ضروری است.

تعلل در دریافت مشاوره حقوقی می‌تواند منجر به بروز ضرر و زیان‌هایی شود که جبران آن بسیار دشوار خواهد بود. بنابراین اگر با موضوع یا مسئله‌ای مواجه شدید که جنبه حقوقی داشته باشد، بهتر است در اسرع وقت از مشاوره‌های تخصصی حقوقی استفاده کنید.

مشاور حقوقی با توجه به تسلط بالایی که در زمینه‌های حقوقی و قوانین مختلف دارد، به متقضیان کمک می‌کند تا از ورود خسارت به آن‌ها جلوگیری شود و همچنین تصمیمات مناسبی را اخذ نمایند.

بین مشاور حقوقی و وکیل دادگستری چه رابطه‌ای وجود دارد؟

ممکن است این سوال در ذهن شما مطرح شود که مشاوره حقوقی توسط چه افرادی انجام می‌شود؟ آیا مشاور حقوقی همان وکیل دادگستری است؟ آیا افرادی که حقوقدان محسوب نمی‌شوند، می‌توانند در مورد مسائل حقوقی مشاوره دهند؟ چه رابطه‌ای بین مشاور حقوقی و وکیل دادگستری وجود دارد؟

رابطه بین مشاور و وکیل دادگستری در واقع رابطه‌ای مستقیم است. مشاور حقوقی ممکن است وکیل دادگستری باشد یا در حرفه وکالت فعالیت نداشته و به اقتضای شغلی خود در زمینه ارائه مشاوره حقوقی فعالیت می‌کند.

پرواضح است که مشاوره حقوقی توسط متخصصین حقوقی انجام می‌شود. منظور از متخصصین حقوقی همان وکیل دادگستری و کارشناس حقوقی است.

در واقع ارائه مشاوره در این زمینه صرفا از طرف وکیل انجام نمی‌شود بلکه افرادی که دارای اطلاعات حقوقی بالایی هستند نیز می‌توانند در مورد مسائل مختلف مشاوره حقوقی دهند.

البته برای ارائه مشاوره حقوقی کسب پروانه از مراجع ذی صلاح الزامی است. وکیل دادگستری که به اقتضای شغل خود به موکلین مشاوره حقوقی می‌دهد، باید مجوز رسمی در این زمینه از کانون مشاوران داشته باشد.

از لحاظ قانونی نمی‌توان بدون اخذ جواز پروانه از کانون مشاوران حقوقی در این حوزه فعالیت کرد. البته افرادی هستند که در حرفه وکالت فعالیت ندارند اما به سبب داشتن مجوز رسمی اقدام به ارائه مشاوره حقوقی می‌کنند.

در قانون ایران هیچ گونه منعی برای ارائه مشاوره حقوقی از جانب وکلا وجود ندارد اما برای این که وکیل دادگستری بتواند در کنار حرفه و شغل اصلی خود به مشاوره حقوقی بپردازد، باید مجوز قانونی داشته باشد.

در حال حاضر اشخاص زیادی به عنوان مشاور حقوقی سازمان‌ها و ارگان‌های مختلفی مشغول به فعالیت هستند و در مورد مسائل مختلف مشاوره حقوقی می‌دهند.

در واقع می‌توان گفت که مشاور حقوقی یک سبک خاصی از مشاغل حقوقی است که توسط وکلا و سایر افراد متخصص در این زمینه انجام می‌شود.

مشاوره‌ای که از طرف اشخاصی انجام شود که علم و دانش حقوقی ندارند و در این زمینه صاحب سبک نیستند، هیچ گونه ارزش و اعتباری برای متقاضیان ندارد و صرفا منجر به گمراه شدن موکلین می‌شود.

با توجه به این که مشاوره حقوقی نیاز به تجزیه و تحلیل دقیق در زمینه‌های حقوقی دارد، امکان ارائه آن توسط افراد غیر حقوقی وجود ندارد.

مشاوره دادن حقوقی در عمل به معنای وکالت است و فقط وکلا و افرادی که دارای مجوز رسمی از کانون مشاوران حقوقی هستند، می‌توانند در زمینه ارائه مشاوره حقوقی فعالیت داشته باشند.

آشنایی با وظایف مهم مشاور حقوقی

مشاور حقوقی همانطور که گفته شد، تسلط بالایی به قوانین دارد و می‌تواند ایده‌های حقوقی مناسبی را در اختیار متقاضیان مشاوره حقوقی قرار دهد.

به طور کلی، موکلین از وکلا و مشاوران حقوقی انتظار بالایی دارند و زمانی که با متخصص حقوقی ارتباط برقرار می‌کنند، تمایل دارند که از اطلاعات حقوقی به اندازه کافی برخوردار شوند.

در هر صورت مشاوران حقوقی در قبال موکلین یک سری وظایفی دارند که باید به بهترین شکل ممکن اجرا شود. با توجه به این که امروزه افراد مختلف برای رسیدن به حق و حقوق قانونی در زمینه‌های مختلف از مشاوره حقوقی استفاده می‌کنند، در قبال آن مشاوران حقوقی باید وظایف خود را به درستی انجام دهند.

در مورد وظایف یک مشاور حقوقی تا حد زیادی به حیطه کاری و شغلی او بستگی دارد و باید وظایف کاری خود را بدون بروز اشتباه و خطایی انجام دهد.

اگر مشاور حقوقی در زمینه امور قراردادی فعالیت می‌کند، باید با مقررات قرارداد نویسی آشنا باشد و نکات مهم حقوقی را در تنظیم قرارداد در اختیار موکل خود قرار دهد.

همچنین اگر زمینه کاری مشاور حقوقی در ارتباط با مسائل خانواده است، باید با وظایف زن و شوهر در زندگی، موضوعات طلاق، مهریه و غیره آشنا باشد تا بتواند موکل خود را در این زمینه به درستی راهنمایی کند.

مشاور حقوقی صرفا وظیفه اصلی آن ارائه اطلاعات حقوقی نیست بلکه باید در نقش یک مشاور، راهکارهای صحیحی را در اختیار افراد قرار دهد.

مشورت‌ها و ارائه نظرات و پیشنهادات مناسب از سوی مشاور حقوقی می‌تواند مسیر و جهت زندگی افراد را تغییر دهد.

در واقع مشاوران حقوقی نباید این تصور را داشته باشند که صرف ارائه اطلاعات و مشاوره حقوقی تنها وظیفه شغلی آن‌ها به شمار می‌رود و باید تا آخرین لحظه در کنار موکل بوده و به او در زمینه‌های مختلف کمک کند.

بنابراین می‌توان وظایف کلی مشاور حقوقی را طبق موارد زیر دسته بندی کرد:

 • انجام تجزیه و تحلیل حقوقی و تحقیق در مورد مسائل حقوقی
 • ارائه مشاوره در امور حقوقی
 • تهیه نظرات حقوقی، تفاهم نامه‌ها و اسناد توجیهی
 • مرور مطالب قانونی
 • تشریفات مربوط به حل و فصل اختلافات
 • نظارت بر اجرای بندهای قانونی.

گفتنی است که موارد مزبور تنها بخشی از وظایف یک مشاور حقوقی است که در هرصورت باید بهترین عملکرد را در وظایف خود در برابر موکلین داشته باشند.

مشاوره حقوقی در ارتباط با چه موضوعاتی ارائه می‌شود؟

ارائه مشاوره حقوقی توسط وکلا، بستگی به میزان تخصص و مهارت آن‌ها دارد. در واقع نمی‌توان انتظار داشت که یک وکیل، در ارتباط با تمامی موضوعات حقوقی و کیفری بتواند به موکل مشاوره دهد.

اما برخی از موضوعات و دعاوی حقوقی با توجه به اهمیت بالایی که دارند و بیشتر در دادگاه‌ها مورد بررسی قرار گرفته‌اند، ارائه مشاوره حقوقی در این زمینه بیش از هر زمان دیگری احساس می شود.

یک سری از دعاوی به جهت آن که ممکن است برای هر فردی در دوران زندگی رخ دهد، توسط بسیاری از وکلا، مشاوره حقوقی داده می‌شود.

در هر صورت، نمی‌توان برای ارائه مشاوره حقوقی، موضوعات خاصی را در نظر گرفت و تقریبا می‌توان گفت که در این زمینه، دعاوی که به تبع آن‌ها مشاوره حقوقی ارائه می‌گردد، نامحدود هستند.

دعاوی که عموما نیاز به مشاوره حقوقی دارند و از جهات مختلفی نیز از اهمیت خاصی برخوردار هستند، متعدد هستند که در این بخش به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم.

مشاوره حقوقی در ارتباط با دعاوی و موضوعات ذیل ارئه می‌شود:

 • دعاوی ملکی
 • دعاوی ثبتی
 • دعاوی خانواده
 • دعاوی مربوط به ارث
 • دعاوی مرتبط با وصیت
 • دعاوی مالیاتی
 • دعاوی جرائم فضای مجازی
 • دعاوی امور قراردادها
 • دعاوی کار
 • دعاوی بانکی
 • دعاوی جرائم اقتصادی
 • دعاوی مرتبط با تصرف غیر قانونی بر اموال غیر منقول توسط اشخاص حقوقی
 • دعاوی تجاری
 • دعاوی مرتبط با شرکت‌های تجاری موضوع ماده 20 قانون تجارت
 • دعاوی موضوع کمسیون ماده 20 شهرداری
 • دعاوی جرائم علیه اموال
 • دعاوی جرائم علیه اشخاص
 • دعاوی مربوط به مطالبه خسارت

موارد مزبور تنها بخشی از موضوعاتی هستند که ارائه مشاوره حقوقی برای آن‌ها انجام می‌شود. در واقع نمی‌توان مشاوره حقوقی را صرفا به دعاوی فوق محدود کرد.

لازم به ذکر است که هرکدام از این دعاوی، نیاز به تخصص و دانش حقوقی کافی دارند که طبیعتا باید برای دریافت مشاوره حقوقی، به وکلا متخصص مراجعه کرد.

قاعدتا تمامی وکلا و کارشناسان حقوقی قادر به ارائه مشاوره حقوقی در تمامی موضوعات و دعاوی حقوقی نیستند. در واقع در مواردی نادر می‌توان وکلایی را یافت که علاوه بر دعاوی حقوقی نیز در زمینه کلیه دعاوی کیفری فعالیت داشته باشند.

بهترین زمان استفاده از مشاوره حقوقی

اگر بخواهیم در پاسخ به این سوال که چه زمانی برای استفاده از مشاوره حقوقی استفاده کنیم باید گفت که بستگی به شرایط و اوضاع موکل دارد.

در واقع این موکلین هستند که در نهایت تصمیم می‌گیرند که چه زمانی از مشاوره حقوقی استفاده کنند. اما بهتر است که هر زمان با مشکلی مواجه شدید که جنبه حقوقی دارد، از مشاوره حقوقی استفاده کنید.

تعلل در دریافت مشاوره حقوقی می‌تواند به ضرر شما تمام شود و بهتر است در اسرع وقت در این زمینه اقدامات لازم را انجام دهید.

گاهی اوقات برخی از موکلین زمانی به مشاوران حقوقی مراجعه می‌کنند که روند پرونده به گونه‌ای است که شرایط برای صدور رای به نفع آن‌ها دشوار است.

بهترین زمان استفاده از مشاوره حقوقی، زمانی است که موکل احساس کند که رسیدگی و حل و فصل مشکل او تنها با ارتباط داشتن با یک وکیل یا کارشناس حقوقی مجرب، امکان پذیر است.

برخی افراد در این زمینه تعلل می‌کنند یا اعتقاد چندانی هم به اخذ مشاوره حقوقی ندارند و در این زمینه زمانی اقدام به استفاده از مشاوره حقوقی می‌کنند که کارایی و تاثیر چندانی در رسیدگی به دعوا مطروحه ندارد.

در هر صورت هر زمان که به مشاوره حقوقی نیاز پیدا کردید، بهتر است در اسرع وقت با وکیل دادگستری برای رسیدگی به پرونده قرارداد ببندید یا از تجارب و دانش مشاوران حقوقی استفاده کنید.

هزینه دریافت مشاوره حقوقی

هزینه مشاوره حقوقی بر اساس معیارهای مختلفی تعیین می‌شود و نمی‌توان در این زمینه اظهار نظر قطعی کرد. مشاوره حقوقی می تواند به صورت تلفنی، آنلاین و در بستر فضای مجازی صورت گیرد.

اما متداول ترین روشی که به طور معمول برای ارائه مشاوره حقوقی استفاده می‌شود، به صورت تلفنی است. در این روش موکل با وکیلی که خود انتخاب کرده است، به صورت تلفنی در مورد موضوع مربوطه گفتگو می‌کنند و در این زمینه راه حل‌های مختلف حقوقی به موکلین ارائه می‌شود.

با توجه به نوع مشکل حقوقی، ممکن است که مشاوره‌های حقوقی تا چندین ساعت به طول بیانجامد و طبیعتا متحمل هزینه‌های بیشتری نیز خواهد بود.

قاعدتا هرچه مدت زمان مشاوره بیشتر باشد، هزینه بالاتری نیز از موکل اخذ خواهد شد و این رویه تقریبا در تمامی موضوعات مشاوره حقوقی وجود دارد.

ارائه مشاوره حقوقی به صورت تلفنی، آنلاین و حضوری

طرح دعاوی مختلف اعم از حقوقی و کیفری در مراجع قضایی مستلزم برخورداری از دانش و اطلاعات حقوقی است که اگر مراحل اقامه دعوا طبق اصول و تشریفات مشخص شده در قانون انجام نشود، دادگاه‌ها ترتیب اثر خاصی به دعوا مطروحه نمی‌دهند.

یکی از روش‌هایی که می‌توان از طریق آن به اطلاعات حقوقی دست یافت، مشاوره حقوقی است. در واقع از طریق مشاوره حقوقی، می‌توان در ارتباط با نحوه و مراحل اقامه دعوا، اطلاعات لازم را دریافت کنید.

بهترین گزینه برای آن که بتوانید به راحتی اقدام به اخذ مشاوره حقوقی نمایید، استفاده از خدمات حقوقی مجموعه یاسا است. مشاوره‌های حقوقی این مجموعه، به صورت حضوری، تلفنی و آنلاین ارائه می‌شود که می‌تواند برای موکلین مزیت‌های فراوانی داشته باشد.

با توجه به این طرح دعاوی حقوقی از طریق مراجع قانونی، کمی زمان‌بر و نیازمند رعایت یک سری موارد قانونی است و اصول دادرسی مشخص دارد، که بدون بهره‌گیری از کارشناسان و مشاوران حقوقی مجرب عملا روند رسیدگی را دشوار می‌کند.

اخذ وکیل در این زمینه می‌تواند کمک فراوانی به طرفین دعوی کند اما به دلایل گوناگون ممکن است امکان دسترسی به وکیل وجود نداشته باشد. در این شرایط مشاوره حقوقی به صورت تلفنی، آنلاین و حتی حضوری ارائه می‌شود را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

بهره‌مندی از مشاوره حقوقی چه مزایایی دارد؟

برای دریافت مشاوره حقوقی در وهله اول جستجو ساده در سایت انجام دهید و با مجموعه‌ها و سامانه‌های حقوقی گوناگونی آشنا خواهید شد.

اگر تمایل دارید که با وکلا و متخصین حقوقی در ارتباط باشید و از این افراد مشاوره حقوقی دریافت کنید، مجموعه یاسا، یقینا انتخاب قابل قبولی برای شما خواهد بود.

گاهی اوقات دیده شده است که اشخاص مختلفی از مجموعه‌ای مشاوره حقوقی دریافت کرده‌اند اما از شرایط کاری و نحوه عملکرد آن‌ها رضایت کافی نداشته‌اند.

با توجه به این که طی چند سال اخیر تعداد مجموعه‌هایی که با هدف سوء استفاده از موکلین اقدام به اخذ مبالغ بالا به عنوان حق‌المشاوره می‌کرده‌اند و در قبال آن هیچ گونه خدماتی را ارائه نداده‌اند، زیاد شده است، باید برای دریافت مشاوره حقوقی به مجموعه‌ای مراجعه کنید که دارای سابقه چندین ساله در این زمینه باشد.

مشاوره‌های حقوقی مجموعه یاسا، مزیت‌های فراوانی دارد که یکی از آن‌ها برخورداری از شرایط مناسب اطلاعات حقوقی است. از طریق مشاوره حقوقی تلفنی این مجموعه، می‌توان اطلاعات لازم در مورد نحوه اقامه دعاوی حقوقی و همچنین انجام مراحل لازم در این زمینه را کسب کرد.

مزایا دیگر استفاده از مشاوره حقوقی یاسا، هزینه‌های بسیار مناسب مشاوره است که با کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان ممکن می‌توان اطلاعات حقوقی لازم را در مورد مسائل مختلف کسب کرد.

مجموعه حقوقی یاسا، همواره شرایط و اوضاع مالی موکلین را در نظر دارد و با داشتن کمترین نرخ آماده خدمات رسانی در مورد مشاوره حقوقی تلفنی است.

خوشبختانه افرادی که از مشاوره حقوقی مجموعه ما استفاده کرده‌اند، از کیفیت و هرینه مشاوره رضایت کافی داشته‌اند و همین موضوع سبب شده است که بهترین خدمات و امکانات حقوقی را در اختیار موکلین قرار دهیم.

چرا مجموعه حقوقی یاسا را انتخاب کنیم؟

مجموعه حقوقی یاسا، با بهره مندی از وکلا، کارشناسان و مشاوران حقوقی مجرب و متخصص آماده خدمات رسانی در کلیه امور حقوقی، کیفری، خانواده، اختلافات حوزه کار و روابط کارگر و کارفرما و سایر مسائل حقوقی است.

همچنین این سامانه علاوه بر ارائه مشاوره‌های حقوقی، در زمینه تهیه و تنظیم انواع اوراق قضایی و نحوه قرارداد نویسی نیز خدمات رسانی نیز می‌کند.

در هر صورت چنانچه به مشاوره حقوقی نیاز پیدا کردید و قصد تنظیم شکایت حقوقی در مراجع قضایی و به تبع آن تنظیم دادخواست، شکوائیه و سایر اوراق قضایی را دارید، قبل از هر اقدام حقوقی به سایت یاسا مراجعه کنید و خدمات و امکانات آن بهره مند شوید.

باتوجه به این که مجموعه یاسا، سابقه چندین ساله در زمینه ارائه خدمات حقوقی دارد و بهترین و مجرب‌ترین حقوقدانان کشور در این مجموعه فعالیت می‌کنند، می‌تواند مناسب‌ترین گزینه برای انتخاب افراد مختلف برای بهره مندی از امکانات و خدمات حقوقی باشد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵ از مجموع ۲ رای برچسب هامشاوره حقوقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *