• info@12ceo.ir
  • ایران - تهران - دفتر سایت مدیر عامل

هواپیماهای جدید

 

از آنجایی که هواپیماهای جدید  بلیط هواپیما  در دهه گذشته به بازار آمده اند، هر کدام به دنبال پیشی گرفتن از سایر بازیگران در رده خود بوده اند و بهبودهایی در راحتی، فضا، تازگی کابین، اتصال و عملکرد ارائه می دهند. هواپیماهای جدیدی که در 10 سال گذشته به بازار عرضه شده اند عبارتند از Cessna Citation Latitude ، Cessna Citation Longitude ، HondaJet و Pilatus PC-24.

رشد ایمنی

تاکید بر ایمنی در طول سال ها تغییر کرده است، با رشد واضح در “فرهنگ ایمنی” در دهه گذشته. رویکردهای سنتی خط مشی و انطباق به سرعت بلیط هواپیما شیراز تهران  در حال منسوخ شدن است و توسعه چشم انداز ایمنی به معنای قرار دادن مردم در اولویت قرار دادن مردم برای اطمینان از فرهنگ مثبت است.

در سال 2015 ، با خرید Baines Simmons، پیشرو در مدیریت ایمنی هوانوردی، مدل کسب و کار خود را متنوع سازیم. پرورش و اجرای یک فرهنگ ایمنی مثبت دقیقاً کاری است که آنها انجام می دهند و با خطوط هوایی و تنظیم کننده ها در سراسر جهان همکاری می کنند تا آسمان را ایمن تر کنند. ما متعاقباً Clockwork Research – متخصصان مدیریت ریسک خستگی، Safe Skys – متخصصان مدیریت خطرات حیات وحش و اخیراً Redline – یک شرکت آموزشی و راه‌حل‌های امنیت هوانوردی را خریداری کردیم. ما اکنون دارای تخصص و قابلیت های داریم که می توانیم از آنها استفاده کنیم همانطور که ایمنی و امنیت بدون شک در سال های آینده برای مصرف کنندگان و مسافران اهمیت بیشتری پیدا می کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *